Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de csak az elsőt cserélted ? és mennyibe került ? lehet én is onnan fogom akkor mert 15 km tőlem az.
gyárilag 93-at de csak 1-szer vitte azt is ki... az nagyon rövid áttét volt
az áttétet a lajosmizsei derbi kerekedésből rendeltem
igen az nagyon jó és elötte mennyit ment nekem most 90 kb hol vetted?
Szia! Nekem is ennyi volt gyárilag de most 14/47 van rajta és alig vesztett a gyorsulásból a vég meg 115:)
Én is néztem azt a dobot, de az hangtompitó akar lenni? gyárilag nem elég halk? Mongyuk faxán néz ki sztem is. Lenne még kérdésem, aki tudja az megmondhatná nekem mien lánc áttétele van a mociján. Nekem : 11/47 . Kössz
Amúgy az a videó, nagyon jó amit felraktál, nagyon tudsz!
Az italmondo.hu-n van, kipufogók:hangtompítok, csak az az egy van!
háát ott körül van a carbon hangtompító ára ha neked megéri akkor vegyed, biztos szép hangja lenne. adj egy linket és megnézem
Majd légyszi nézd meg Ata! És szerinted 21.150 Ft-ért sok?
Ha rámegy a gyárira lehet,hogy veszek egyet!
ha 3 csavaros a csatlakozása akkor tuti h fellehet rakni a gyárira is
Néztem TOP Racing dobot, az italmondo.hu, oda azt írták,hogy csak TOP rendszere lehet csak rárakni, ez azt jelenti,hogy gyári rendszerre nem lehet rárakni!?
nekem is volt pár ien eset www.italmondo.hu
Nekem is a kis bütyöknál szakadt el. Engem az zavar hogy most vettem meg az rs-t és már ilyen kis hibái kijönnekés a sok kis hiba nem olyan olcsó.Na de majd rendbe teszem a gépet telesen
és aztán mehet a motorozás.
nem jó bele akármien bowden mert eloszlik egy bizonyos helyen szal 2 részből áll a gázbowden, hát egyszer elszakad mindenkinek de általába a végén a kis bütyöknél szokott.
igazából nem kéne neki de elszakadhat...mivel használva van és ami egyszer működik az egyszer el is fog romlani
hát szerintem annak igazából sose lenne szabad elszaladnia.de nem tudom.én nem vagyok egy nagy szaki
köss ATA!
Köszi az infot. Én is úgy hallottam hogy 2-3 ezer körül van.Nekem mondtak olyat is hogy mért nem veszek bele jawa hátsófék bovdent Szerinte az ugyan olyan jó bele. Nem tom lehet h igaza van.Jah és milyen időközönként szakad el a gázbovden? ( hát lehet hogy ez egy hülye kérdés volt) előre is köszi
kosz az infot
92-94
hát attól függ hol szakadt el, ha nem a 2 végénél akkor vegyél újat ami 2-3 ezer körül van ha a végénél akkor inkább forraszd meg.
65-70 fok szokott lenni menet közbe
Nem sok, asszem 1000Ft, de lehet, hogy olcsóbb!
hy mindenkinek. Vettem egy rs-t múlthéten. nagyon jó kis gépnek találom sajna elszakadt a gázbovdenem(mondjuk ennyi baja legyen csak) Mennyilehet kb egy gázbovden úgy megközelítőleg? előre is kössz hy
köszönöm szépen!