Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja nem én nem arra mondom csak látsz egy hirdetést és az alapján döntész mikor akkor baromságokat írnak!!! /Af1et rsnek akarják eladni,és persze az 50es rsben van power szelep és az 50es TZR 15paci..../
Én is festetem a moccót a télen!! azt mondták, h munkadíjal együtt 20.000 Ft. ja meg az enyém egyedi mintás lesz, mert lesz rajta egy pók is meg stb., de akkor is belefér a 20ba!! legalábis aki nekem festi azt mondta ő ennyiért csinálja meg! Az apriliás matricákat én magam csináltam meg a moccóra. De nem tom, h te megveszed v. csinálsz rá. egyébként full egyszerű!!
Szia! akkor nem tom, pedig a villába is az van beleütve, h 98as!! persze nem bánom ha kijavítanak ha nincs igazam, mert mindig tanulok belőle, de akkor szerinted hanyas lehet?
Dave! Hol láttál rólam videót?
z 3 bocs remélem nem vetted fikázásnak de sztem tök min1kinek mijen motoorja van és h menyivel megy mer mindenél van nagyobb erösseb szall tök mind1 ezen nincs értelme vitatkozni nekem pl még motorom sincs sött még jogsim se szal nekem asztán tök mind1 mijen lesz de az rs jobbanteccik és akko mi van semmmi
Cső
Az Rs-ed festése mennyibe fog kerülni?
Lécci írd már meg!!!
Télen lehet kap az enyém is egy másik festést
ömm a tzr:P aszt airja h 100körüli vég sebesség:Phttp://www.hasznaltmotorok.hu/hirdetes/121181
+az a néhány karambol amit okozna a figyelem elvonásával..
Na mek aludni, mert már lassan beleszeretek a monitorba úgy rábuktam már az álmosság miatt!!!!
jóéjt mindenkinek!!!!!!!!! és vigyázat, szét ne szaladjanak azok a pacik!!! puszaaaaaaa
a tied nem 98as a fekete váz mindent elárul 97-98asnak szürke váza van
nem az volt!!! Majd legközelebb!!!!!!!
legalább bőrszoknya volt?fő a biztonság
Pedig próbáltam már!!! csak a kapuig mentem, de utána gyorsan le is cseréltem, főként, h egy miniszoknya vol, és hát........... durva volt!!!
nem mondom, h próbáljátok ki.........
és szerintem nem is nézném végig!!!!!!!!!!!!!
Fejen állás szoknyába ez jó ötlet
hát nem tudom de elég hülyén néznél ki a motoron szoknyában
Na szóval az enyém 100%-ig 98as!!! (ennyire már értek hozzá! még ha nem is vagyok profi, mert minden kimegy a fejemből, de ezt vágom) Nem tom már melyikőtök mondta, hogy 98as 110ig, de amikor én megvettem, akkor azt mondták, h ne is számítsak többra 95nél. na ezt azért megoldottam, de alapból, úgy hogy ne pörögjön túl és ne legyen semmi baja 100nál nem tudna többet menni akkor sem, ha fejre állnék, mint a jancsiszög!!!!(még akkor sem, ha szoknyában lennék, mikor fejeállok!)
az biztos hogy egy lengőkaros azt nem tudom hogy pontosan mikori de szerintem 98-as
Jaj mert én ezeket ami olyan mint a tied csak 50esbe nem tetszenek meg olyan röfögős hangjuk van
nem 98-as aszem még egy lengőkaros
Az már 2000 utáni rs?
haverom Loris Regiani replica RS50-e is viszi simán a 110-et pedig csak egy Arrow kipufogó vég van rajta, jah és kétszeméllyel is tud 80-at
Hellósztok!!!
Hát én amit hallotam az osztály társamnak az RS50-es Chesterfieldje 110-Km tuning nélkül!!!
Letsgo
hát netom én eddig 98asokaban láttam chesterfiledset 50esben, de az az 1 baj h az 50es chesterfield nem ugyan az mint a 125ös Chesterfiledes, mert az 50esnél még hátul az a régi nagy csunya hátsó lámpa van, 125ös chesteresben meg az a szép gömbölyű,50esre is olyat raktak volna menyivel szebb lett volna
A Chesterfield-et???az érdekes mert a 125-ösben 96-ban vagy még hamarabb abba hagyták ezt a derkort. Azzal tisztában vagyok hogy az egy lengőkaros húzott lámpás RS50-eket mettől meddig gyártották.
98-ig biztos h gyártottak, lehet még 99.ig is