Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

detto
azthogy?
Engem pl. nem jó vinni mert betegesen rettegek a hátsó ülésen ha más is ül még a mocin.
már estem úgy is robesszal h a csaj vezette
de az volt a legkellemetlenebb amikor telibe lőttem egy buszmegállót kanyar után az nrg-vel
Aha motors volt a csaj is. A másik az nem volt motoros ott meg rohatt lassan kellett mennem (Robinak: ez az Ágid volt basszameg)
én fáztam motoros kabát alatt pulcsi meg farmer
ugyan...
Az a Szandi volt Mongyuk ott nem is maradtál sokáig a motoron
akkor te hogy vittél csajt?vagy ő motoros volt?
Basszus csinálni kéne 1 chatet anyian vagyunk, pl myvip-en mindenkit felveszünk 1 klubba és akkor ahhoz van chat szóba, azon fasza lenne nyomni
Ha lassan viszed meg utolér a rendőr Nincs is olyan hideg Robikám! Mondjuk 2 naci 2pulcsi+motoroskabát egész jó meleg
én már vittem úgy embert h imádkoztam mert a hülye még kapaszkodni sem tudott arról nem is beszélek h majd letépett a motorról
és ha lassan viszem?vagy megkérem hogy döljön velem
szia mindenkinek
olyan hideg volt ma szolnokon h majd lefagyta a motorról
de semmi vész mert állítólag hidegben jobban mennek a motorok( mindjárt megnyugtatja a lehűlt részeket)
Hát gyorsulásban annyira nem.. Az útfekvésről meg annyit, hogyha motoros ül mögötted akkor jó mert dől veled és érzi mennyire.. Ha nem motoros akkor... már lógok le a motorról csak kapaszkodok a gép meg istennek se kanyarodik szóval sztem nem éri meg csak úgy frenkizni h viszed egy kört. Ezt tapasznyalatból montam.
Őőő ez nem esik le.. Amúgy sztem nagyon jó a gépezet én nagyon szeretem.. Most Robi bátyó kiderítette, hogy képzeljétek el 10es az első fogaskerék na az ki lesz cserélve egy 12esre!
lebuktál...
krish neked van simod lol eszt se hittem volna :D:D küll mijenn az uj rs???nagyon külömbözik a többitöl??
Az annya volt az na jó csak vicc volt ne haragudj de muszály volt
de úgy miben vákltozika mocc viselkedése?
csaj?mögötted? /csak gonosz vicc volt/
Mi múltkor átmentünk a városon 2 személlyel ahogy a csövön kifér, a hátul ülő csajon még sisak se volt
Mi simon szoktunk 5-en, nagyon LoL akorákat röhögünk mutkó le is eresztett a gumi
Egyszer jött oda basztatni rendesen, akkor csak az volt a baja hogy utason nem volt sisak, mondjuk akkor kihívták ránk, nem az utas miatt jött.
Rg elég kicsi moci, nem valami jó utast vinni, max egy 50kilós csajt.
Azért rendesen meg lehet érezni az utast, szegény mindíg emelgetni akarja az elejét.
A jogsim miatt se vihetnék utast, mert még van 0.75évem hogy lehessen, de rendszámos nsrel szoktam a városban is.