Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hlai!
Én Balatonfűzfőn északi csücsök!!!
Letsgo
Új képek az adatlapomon!
Magyarországon
merre lax?
Hellósztok!!!
Valaki tudna segíteni,hogy az Rs-n hogyan tudom beállítani a gyujtást,hogy jó legyen???
Ugyanis már más nem lehet rossz a motoron mert már mindent kicseréltem rajta.....
VALAKI SEGITSEN
Köszi Letsgo
13ezerig?6.ban?
raktam fel új képeket
Sziasztok!!!! ÚÚÚÚ, de régen jártam már itt!!!! pörögnek a motorok rendesen??????
Én most cseréltem a moccóban gyertyát, ugyanis majdhogynem teljesen elégettem!!!!!!! Nagyon durván nézett ki!! Elég furán nézett a szerelő, amikor megmutattam neki!!! Megrázta a fejét, és azt mondta, h kicsi már ez az 50-es!!! (megnéztem hogy megy 13000nél!!) Vasárnap 4 km-t toltam hazáig a gyertya miatt!!! A csizma meg elég szépen szétszedte a lábam!!! Utána tudtam aludni!!!!
plexi meg ülés????ez nem a tornyi fannié???
csáó!

50-es mocival be lehet menni a hungaroringre nyíltnapokon?
vagy ha a pályára nem is, akkor nézőnek be lehet menni ugye? mert ha igen akkor holnap kinézek...
Ma voltam haverokkal Fülöpházán! Húúú, olyat örültködtünk! Egy csomó videót csináltam! (Én nem vok rajta egyiken se! Pedig én is csináltam jó dolgokat!!! ) Máskor nem én fogok videózni!
nekem is ott szakadt el! Én OMV-nél tankolok! egyszer Agipnál teleraktam!, lehet, akkor néztem meg a fogyasztást! Nem tom! De 200-nál fogyki a 10 liter!!
nem folyik el seholse! Csak zabál! Nem tudok tuning cuccról! De megy rendesen! Odaverem a havarokat!!!
Engem egy 2003as rs vagy egy 2004-2005ös tzr érdkelne!
ha vkit érdekel 98as RS 80 az msnen szoljon 80as henger, top fötengely, polini carbon membrán, mikuni 22es karburátor, a váltoba a 2. és a 3. fogaskerék nemrég lett cserélve, a motoron kissebb esztétikai hibák vannak! ezeken a képeken nincs rajta a plexi és a hátso ülés de jelenleg mind2 cucc rajta van (füstszinü plexi). irányár 300ezer ft ( női tulajdonos) autora váltás miatt
5 liter az rengeteg bazz a romettemmel nincs annyi gond mint neked az RSel a kuplungbowden az nekem is szokott elszakadni de normálisan megforrasztom é smintha uj lenne (ja nekem fennt a karnál szokott kiszakadni)
Oda még zárt benzincsappal is elérsz! Ugye, z3?
én a MOLnál szoktam az van közel...
mecsery hallod... ha vizeseb a benzin akkor jobban el fogy. ez kuttol füg mien benzint adnak. egyszer valami szar kis kezdö benzin cégnél tankoltam aszt már 200nál tartalékra kellet rá álnom. viszont általában shell kutnál szoktam és ott tartalékal együt simán ki bir 300km-t
Srácok! Nem érdekel senkit 0km-es fekete-piros 2006os RS 50 szalonból? 750.000.- Magyarországon nem lesz több. összesen 30db-ot hoztak be, nagy része elfogyott, később sem lesz több!
Hy az durva.Enyit a 125-ös eszik 6-7l....
Ott valami gáz van.Az enyém is 3,3körül eszik.....
És mennyit megy???
Vane rajta valani tuning cucc Pl karbi....
Mert ha az tul nagy akkor zabálhat így vagy pedik a karbi, vagy a csap elfojatja.... De ennek kicsi az esélye.
De lehet ezer más oka is.
Letsgo
Na már megint szopat engem a gép! Ma elszakadt a kuplung bowdene! És az éjszaka közepén az országúton elment a világításom!
Ismét KÉRDÉS: A kurva életbe! Az enyém 5 litert fogyaszt 100 Km-en! Miért?
Most mondják nekem, hogy az övék 10 literrel 300 Km-t megy!
A fasz ki van má megint!
Nem az enyém németből van pontosan az előző tulaj hozta be!Öcsről való.De sajna nem jó és nem jövökrá h mi nem jó!
Amúgy a kép nem az enyémről van de ugyn ilyen az is.De itt egy az enyémről.Ez az én hátso kerekm :-)
Letsg
Letsgo tudsz róla hogy az RS-edben hátul AF1 felni van??? amugy ismerős a motor nem Debrecenből vetted???
bazze nekem is ilyen de én úgy szoktam h leállítom és akkor simán kirakja....