Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

persze nemtudtad h minden gyári simsonon tárcsafék van
Hallod mentél is a többi RSel vagy nem volt csere? melyik tetszett a legjobban?
simson meg rs kicsit más világ! De azé kösz! A simo is olajos fékkel van?
Csak azt remélem, hogy nem kell munkahengercsere! Az elég drága lenne!!!!
simón egyszer volt már ilyen... nem vok benne bisztos de valami nem érintkezik a fékednél
Kérdés: Mi baja lehet a fének??? Megyek, pattan egyet, és egyszerűen nincs fék!!! Olaj van, de nyomás nincs!!!
Nem azt irja h 10ezer km hanem azt h 10km, nézd meg még 1X
amatőr munka...
nagy szar sztem...
új dugóban 10ezer, az már majdnem cserés
nem biztos h baszhatod mert ha 50esként hozták be az országba akkor nem adja ki szgép
Erre mondják hogy 50es???
ha nem lenne iylen kurva karcos még megis venném tán! nah jó mégse!
De fajálisan megvan csinálva de baszhatod ha beütik a motorszámot!
Ezt nézzétek mi van beleütve hány ccm-is 49 , faszán megcsinálták. www.motor.hu/motor_vpage.jsp?i...
Ha nem hullik szét 2hét mulva
Rs 250 a Natix-nál
500ért megéri
NsrDaNe egy iylen színű nsr mint a tesódé csak 125 ösben van kovin!!
Rsata nagyon vad az a szimó fasza
hello akinek az RS 50 jén már gumival van csatlakoztatva a karbi a szivocsonkhoz az légyszi írja már meg hogy hanyas főfúvóka van benne! nem a 2006osra gondolok hanem ameiken 14es dellorto van
na a kék opel gumit égetett! De az előző képek után is!!! Meglett az eredménye! van Róla videóm, de nem tom gépen megnézni!
RS-ről nincs kép, de autókról van!
Hát faszom!!!! Ez a nap rohadt szar volt!!!!!
Először is a kisebbik gondom: nem jött el 2 RS, TZR-ek se, mert nem értek rá(csak 3 RS motorozgatott)
Ja, és kimentünk az Opel Találkozóra! Nem volt rossz!
Aztán motoroztam, és elment a hátsó fékem! Megyek faszom, egyszercsak pattan egyet, és vége! Olaj az van benne, nem folyik sehol sem! Szerintem a fékbetéttel lett vmi! A féklámpa se világít! Szal semmi nyomás! Ebbe az a legnagyobb poén, hogy kevesebb, mint 1 kibaszott hónapja csinálták a fékem(FIGYELEM! Na szerintetek hol???) a Natixnál! Fékbetétet cseréltek!
KÉRDÉS: Szerintetek megcsinálják ingyen a fékem? Elvileg ők baszták el! Persze számlát nem adtak!
WÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ! Én megőrülök! Jobban megérte volna venni egy vadi újat! De anyámék nem akarták! Már egy csomót költöttem rá!
adatlapom új képekkel bővült
Nah az én anyám is ilyen! szal... Vedd rá h engedjen el! És csinálj nekem képeket!
nem genge!! kicsi a fogaskerék rajta és azért kicsit a végsebessége 93-at ment eddig alattam de 80-on nagyon gyorsan fent van
elvileg 2 olyan mint olaszmelóé;egy 2005-ös; egy kék, piros, szürke és az enyém!
De nem biztos, hogy mehetek! Anyám szivózik itt velem! Csak azért mert ma elmentem egy biliárdszalonba! Aztán csak azt mondtam, hogy elviszem a füzetem egyik oszt.társamnak! Hát tehetek én róla, hogy pont ott volt a gyerek a szalonban??? Fölhívtam, hogy maradhatok-e? Ezé nem tom mé kell mérgesnek lenni! Anyám néha nem normális!
csinálj majd képeket és oszd emg velünk!! MIylen rsek lesznek még ott????