Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

végig szerpentin szinte
Hallod az télleg az!
mennyire használt? hol található?
benzintemető?TZRem 110km alatt megevett 6litert
Ebben a hónapban lesz 1 teljes éve, h megvan az Rs!!! 250ezerért vettük!! Én meg vok vele elégedve!! Főként, h mindenki azt mondta, h nagyon sok gond lesz vele, és egy benzintemető!! De szerintem nem!!!!!!! A 49 kilóm alatt meg jól megy!!!!!!!!!
És szerintem jövőre 125söm is Rs lesz!!! Rem meg is érem!! (anya azt mondta, h még egy esés, és eladja a moccót!! De mondtam neki, h feketével ráírhatja, h eladó! )
van egy Gianelli kipufogóm Rs50 re 35be vihetitek! alku nincs!!!
100-at sík uton. De a Mátrába meg volt a 105-110
Mennyit megy így??
hát nem tudom! sztem ott lesz 100.000 körül mert a kipuff meg szervíz is lesz meg az idomok javítása! A gyári 75-ös én meg 90-est rakatok bele! Giannelli karbon kipuff! 12-es fogaskerekem van!
Így járt! De mondtam neki hogy az azé sok az a 100 aszondta nem annak annyi az ára! Mondom jólvan nekem mind1!
Akkor jól átbaszták az ismerősödet mert 20000-ből meg lehet oldani az egészet plusz vesz egy használt kiput (pl:arrow vagy giannelli max60)és alázhat vele.Ebben a 100000-ben nincs bene a kipu,amugy meg ha a folytott változat kipuja marad marad akkor nem sok minden változik max ha a kiput is átalakítják,de még így is bőven 50000 alatt van.
350ért ami van aszt nézted ki? Aszt a hírdetést énis néztem! Felhívtad őket? Mit mondtak?
Sztem vegyél 2000eset aszt kapsz 250ért és arra veszel kipuffot és megúszod 300ból ha a 2003asra veszel ami 350ért van akkor abból kiszedeted a fojtást meg veszel rá kipuffot az má 400ezer!
Egy ismimnek a 25ös rséből 100ezeré veszik ki a fojtást! Így 140et megy neki! 2004es
Mennyi ért csinálják meg ezt midnet? A Karcok kijavítása mennyi lóvé? Hanyas fúvókát rakatsz bele? Hanyas a gyári fúvóka? Miylen kipuffot? Neked már a fogaskereked módosult nem?
Ki javítják a karcolásokat megcsinálják a zservizet meg ami letört róla pl kuplung kar, index, váltókar. raknak rá másikat . rakank rá kipufogót meg nagyobb fuvókát!
szerintetek vegyek 2003as rst??öm és ha veszek és estleg
folytás is van benne akkor menyit megy 60? köcce csáoo
A szervízben mit csinálnak amotoroddal? mienk lett bevíve? Eltüntetik a karcokat? vagy lett más baja is?
jaa... amugy még nem estem el! csak most hétvégén:S
hü emberek mien rég óta nem irtam ide semmit amugy aszt a katanás srácot le nyomta azóta
HALO KITTY
Hali!!!
Miota van meg az RS-ed???
Jól megy???
Menní volt???Ha megkérdezhetem???
Letsgo
Aprilia rs50 hello kitty replica
Na még a hideg is kirázott!!!
De viccnek elmegy!
Miért nem hello kittisre festeted ?csak vicc volt
Küldte Mecsery Dávid!
Helló Mindenkinek!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, habár nem pont az Aprilia RS 50-hez kapcsolódik. Van egy Aprilia ETX 50-es mocim, ami állítólag (nem külsőségre, hanem motorilag) nagyon hasonlít az RS50-hez. Tehát az én motoromnak a kábelezése teljesen rossz, minden félre van kötve. Azt szeretném csinálni, hogy minent leszedek róla, úgy ahogy van, és annyi kábelt húzok rá, hogy gyújtáson legyen, legyen szikra, valamint első-hátsó lámpa legyen. A blokkból 2 darab kábel jön ki, tehát azokból kell kiinduljak. Ebben szeretném a segítségeteket kérni, hogy valaki tudna-e segíteni valamilyen formában, akár MSN-en, vagy valamifajta leírással. Ha valaki akármiben is tudna segíteni vegyen fel MSN-en: miki2550x@gmail.com . Nagyon hálás lennék , előre is köszönöm!!