Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyet én is tok csak a sztender már régen szórja a szikrákat
Hajj Robi bazmeg örülj az angol tudásomnak! Ha nincs akkó nincs kipuff.. Fater aszonta hha neked felrakják és jó akkor veszünk rencert állítólag jobban nyomja 10zel. Egy horvát srác monta tesztelő a motopulsnál. Így tud:
az egész olyan max 55 körül lesz
még most küldtem el az e-mailt nem mondtak semmi bíztatót de nem sürgetem majd jön...
már lebeszéltem egy szerelővel h felrakja-e
remélem sokat fog rajta dobni
Helló!!!
Hát szerintem az RS egy nagyon jó motor pontosan 50es ben a legjobb!!!
Szerintem egy hátránya van hogy viszonlag nagy szervíz igénye van egy Japánnal szemben!!!
Elekronikailag tré motor Olaszok, de ha odafigyelsz rá akor nincss gond vele!!!
Ha 50es be gondolkozol kevés ellenfelevan már ha van én az AF1-em el 125-ek szoktam beégetni 90ig még nem gyorsultak le a környéken.Hát én várom hogy jó legyen az Rs-em mert ez többre képes az AF1-nél..
Ha Rs-t veszel jól teszed!
Összeségében egy nagyon JÓ MOTOR!!!!
és mennyi lesz a kipuff? mit mondtak kb mikorra jön meg?
iiiij ez azért kellemetlen érzés lehetett
ez a kép emlékeztet az első robogós esésemre tök így nézett ki utána a gatyám
csáó Robman! nekem csak a lábam lett bőr hibás meg a farmerom kicsit ki kopott!:D
Ezérjó a simson ecsém ot nincs mi törjön vagy karcolodjon az igazi ütni vágni való motor
Akkár kivel megesik szerencséd mert viszonylag még nem is lett nagy baja a mocidnak.
hallod jól megszívtad
micsoda???? van fönt rólam videó????? ezt nem is tudtam különben giannellit veszünk! csak nem tom mikor hozzák meg!meg most 1-2 hétig nincs motor
egyértelmű karbon
én giannelit karbon véggel
nem tudjátok h melyik a jobb az alumínium vagy a karbon vég?
az durva! MI baja lett? és neked? Miylen kipuft vesztek? Amúgy Gratula jól nyomod látam videót Amúgy hányszor nyaltál el trükközés közbe pl stopie amit ti orrkeréknek hívtok
Sziasztok!Én is akartam menni gokart pályázni csak a programom nem úgy alakult és nem tudtam elmenni.
Nem lett semmi bajod?
Én most rendeltem meg a sportkipuffot a motorline-nál az enyémre.
Csáó minden rs-esnek meg minden motorosnak! vasárnap eldobtam magam a kecskeméti Go-kart pályán 1 szép kis balosba! Nagyon be döntöttem és kicsuszott a kanyarba. van pár kép szegényémről! már bent van a szervízben! veszünk rá kipufigót
Kiforog rendesen az Rs-ed sebességben mert ha nem forog ki teljesen lehet h karbi szar.
Megéri venni! átlagba kb 3 körül fogyaszt a vége 99 alatt 106 99 fölött 95
Helloka!Új motoros vagyok!És gondolkoztam egy rs 50-n. Csak nem tudom megéri-e?! Mennyit eszik és mit lehet kihozni belőlle?
Hy ezt nem tom már nagyon régen vettem de nem bovli!!!
Nem esik azét meg ilyenek! akkor valami tuning honlapról rendeltem...
És milyen márkájú sport szürcsik?
Én 5ért vetten.
Hétvégén hoznak kiprobálni egy 20sport karbit
Ebben lehet van valami!!!
De 1%.kall több port képes beszívni ami kb anyití jelent ha a henger tényleg csak 10000Km ig jó 100km rell csökkentem az élettartamát.De kell veni jó benzint adalékot az olajba meg persze jó olajat is.
És 1000Km-ént vagy sürüben ki kell mosni és tuti h. jó!!!
És az én AF1 esem hengerébe már jóval több van és félelmetes ahogyan megy (POLINI).
Amúgy a levegő szűröm 5990 volt gagyit nem veszek erre a gépre!!!!
Letsgo