Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

13as a komreszom +-0,5 a gyári 12 +-0,5!!!
A karbin 2 csavar van egyik az alapjárat a másik levegő benzin aszem...
Letsgo
Van egy üresjárat állító meg egy üresjárati benzin/levegő csavar
Hát ha te netod akkó pedig csak ott tudják megcsinálni, vagy autó szerelő
Azt értem hogy a szervízbe beállítják,de mit nézek ki???Szervízet???
ÁÁÁÁ a -Veszprémben nem nagyon van ilyen...
Letsgo
Hát van 2ő csavar amivle a levegő benzin arányát tod állítani nem ??? karbin
Azt a csavart tekergetheted azzal csak alacsony fordulatot tudod állítani.
Vagy látom km órádon h a gépben bentvan 38ezer km, mikor volt benne dugó cserélve leeht h elkopott, dugó csere, henger honolás????
---- Motorszerviz, valami faszábbat kinézel aztán beállítják faszán ott
Aha nem forog nem tudom kiprobálni gyárival mer nincs szivacs a gyárihoz..
A karbi oldlán lévő állító csavart már minden hová állítottam és nem megy se többet se kevesebbet.A fuvokát meg nemtom cserélni mert nincs máss méretm hozzá...
Letsgo
Bele van ütve a hengerbe a száma mellé,hogy 50es!!!És nem gyári ez már tuningolt...
Ez lesz az RS-el is ha a karbi nem segít.... Jön egy 70 POLINI henger meg ha jó a karbi akkor egy 20-as sport karbi
Letsgo
7nél nem forog többet megvan akkó a hiba, rosszul van belőve a karbi a direktszürőhöz. Mondom én, ha teszel rá egy direktszüröt akkó a karbin utánna kell állítani, mert igy a régi szürőhöz van állítva és kevés benzint kap a sok levegőhöz. Vagy nagyobb füvóka kell, vagy csak bekell álítani a karbit.
de abba nem gyári a polini és az nem 50es sztem hanem 70es poliniben nincs 50es
Ebbe nem vagyok biztos 19esel karbi polini hengerrel!!!
Halál fasz és még harap a gép Af1-em!!!
Letsgo
50esbe nincs power
20as karbi sok lesz az 50es blokkra
Most mekkora a karbija???Power szelepes???Menyit megy vel???És ha eladod menyiért adod el a régi karbiját??;
Letsgo
Jól keni a fiatal ember a Factoryval.
Én a tavaszal akkarok venni rs-t vagy af1et.
Az szép és jó is amugy még soha nem hagyot ott sehol pedig beltettem 2 hónap alat majdne 3-eret..
Pöcre röffen 1000es alapjárat müxik minden csak nem megy!!! Van egy szép simsonom!!
És ennek nem örülök!!!
Letsgo
Hát sztem még 200at se kapsz érte mármint így hogy nem megy többet 70-75él mert amúgy szép külsőre
Hát lehet és jön egy 125ös 50-es ként:-)
De az az igazság nem éri meg eladni mert max200e kapnék érte!!! És akkor jól adtam el!!!!
Kecskeméti elvtársak! Hétvégén hogy értek rá? Robi bátyámmal lehet elgurulunk arafelé..
Amit én akarok az a következő: 14es fogaskerék, sport légszűrő, 20as karburátor, Gianelli rendszer, Ferretti Altura 690
Szal ha nem lesz jó eladod?
Helló!!!
Nem forog le 7000-nél többet!!!
Vasárnap kiderül hoznak egy 20-as sport karbit és remélem elindul a drágaságom...
Ha nem akkor piac... ugyanis 260-e nél tartok és még nem megy de halál fa..át kicseréltem már rajta!!!

Letsgo