Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig hidd el hogy magától nem fog megjavulni.
ázt nem bonthatom meg mert sokat szenvedtem azzal is hogy jól menjen és ha ellálítom az Rs szétrugják a seggemet!!! (legalább az még megy)
Hát nem lesznek, ugyanis légszűrő olajjal be kell fújni és azon nem megy be a por.
És biztos hogy nem mert most volt szétszedve a moci és még egy hajszálnyi karc sincs a dugón.
mint a autónál a fékbetét csere.../gari miatt ugye szakszervíz/ 30ezer a fékbetét,50a munkadíj
Na nekem mind1 de majd ha szép csikok lesznek tőle a hengerben akk.........
A gyári midnig drágább, hogy jól lehuzzanak.
Mind1 próbáld ki a gyári szűrőt de azért gondolkodjunk 2000ftos szűrő nem hiába drágább 1 gyári.
rakd át rá az af1 karbiját.
Miket állítgattál rajta?
Hali!!!
Nemtom Rs állítgatam de szar a karbi!
AF1-essm ezzel a szürövel 5km-vel többet megy és úgy gyorsul,hogylöbögsz az ülésen
Aki azt mondja hogy nem ér semmit ez..... Mert ér ha nem is megy többet de könyebben szív és ezért lentebről húz a motor!!!!
Letsgo
Nem lesz tőle gyengébb csak be kell állítani a karbiját, tudom mert az enyémen is ilyen van.
Próba szerencse!!!
Jah igaza van davenek próbáld meg gyári szűrővel vagy tisztísd ki ezt nekem amikor a jogon volt szűrő teljesen lefojtotta nem gyorsul sehova az igaz h olyan hangja volt mint 1 250ktmnek de nem jó mentem 2 kört és levettem gyári a király
sportlégszűrő a lényeg semmit nem ér max akk valamit ha vmi malossi vagy polini szűrő
Letsgo nem lehet az a baj h rátettél egy sportszürőt, és több levegőt kap és nem álitottad be a karbit????? Vagy beállitottad má a karbit a direktszürőhöz???
Kawasakit ne vegyél mert túl szervíz igényes!!!!
Ezt tudom és én is Japán pátrti vagyok autó meg mtor is de akkor 50es be ???az a Honda gyenge volt!!!
Amugy ha lenne zsém és nagymocim akkor Hondát vagy Kawasakit vennék!!!!
Hehe majd mingyárt jön Z3 vagy valamelyik másik Yamahás okostojás (bocsi Z nincs harag) és jól lecsesz de az olaszok akkor motort gyártottak mikor Japánban feudalizmus volt...
Helló!!!
Én nem ismerem a TRZ-t de az én tapasztalatom, hogy 50-esbe csak akkor van másik motornak eséje egy gyári RS le szembe ha halálra gyurják...
Mikor én vettem akkor az NSR hondát ajánlották és mentem egyel szerinte mmég az is gyenge!!!
Én RS párti lettem inkább Af1 mert az Rs még nem megy jól!!!Valami bajavan!!!De az Af1-esem 100-at megy és 90-95 ig még nemvolt olyan 125-ösö ami megelőzőtt volna...De ez már tuningolt POLINI henger meg egy SEM sport kipufogo rendszer van rajta....
Letsgo
Helló!
Nekem van egy jó bontós ismerősöm:
Ez Csetény Rózsa u.20. Tel: 06-30-855-76-33 (Trojás Zoltán)
Meg van egy másik is de ez annyira nem volt szerintem tuti de leírom:
Celldömölk Mikes Kelemen u.35. Tel:06-30-94-75-135
És van még egy itt újonan tudod megvenni de nagyon korekt áron és hamar kiszállítják!!!
Békéscsaba Kazinczy u.11 06-30-95-35-729, 06-66-437-919.
Sok sikert az utolsoban biztos megkapod jó áron nekem a szívo membránomat hozták ki 7000FT-val olcsóbban mint a környéken amenyiért lehetne kappni!!!
Üdv Letsgo
Köszi durci7,
Majosházát ma hívtam, de ők nem foglalkoznak olasz motorral, így apriliaval sem. Ami bíztató, hogy a Mille szerződéses partneréhez eljutottam, nekik lehet, hogy van. Elég biztatónak tűntek.
Üdv: J.
Egy haverom most akar motort venni és pont a tiedet nézte, meg egy 96-os TZR-t. TZR mellet döntött asszem.
Hy fell tettem a képeket végre a mocimról!!!!
Nakem tetszik de még optikára nem költöttem!
Letsgo
Vannak normálisak is csak most elbujt
Merre lehet mostanában ugyan Johnny?? Úgy eltűnt msnen sincs soha pedig megkérdezném h hogy halad az új RS-sel
Szia! Én tok két bontót!!Rem találsz valahol olyat ami jó lesz!!! Nem tom, hogy szükséges-e megadni h 70ccm blok van benne, de lehet nem árt!!! Nem tom!
itt szerintem tudnak segíteni, ha meg nem, akkor kérdezd meg tőlük, h nem tudnak-e olyan helyet ahol még meg tudnád kérdezni!!!(nekem is segítettek, csak sajna nem tom hová raktam a papírt, amire azokat a telszámokat felírtam )
Lakihegy:0620-4679508
Majosháza:0624 486-129