Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olaszmeló! Holnap délután jössz??? Írj sms-t, vagy vmi!
akkor tudni fogom a számodat! ha jönnél, 5 RS lenne!!!!
Hát aszt h abból nem nagyon hozol ki 95 öt.... sőt! A Superbikébe aszt írták h 78km/ht bírtak kihozni belőle! De itt páran mondták akiknek az van hogy 80-90a max!
Az mit jelent h gyenge????????????????????
06os rs jól néz kegyetlenül de gyenge motorikusan... de amúgy kurva jó gééép!!!!!!
Az fasza vétel volt! hol vetted? milyen festésű??? küldj képeket! léccike
Mien a "06-os rs?????? Mit megy egyebek??? Irjatok pls!!!
Hol van videoo amit feltettél???????????
Én most vettem egy Aprilia rs 50-t 300.000-ért szerintem elég jó vétel volt 2004-es ja és vki tud küldeni egy ilyen vázlatos képet a motor felépítéséről+műszaki adatokat??Fontos lenne előre is thx
ki vagy?
raktam fel videót!
Shabika te nem ismersz??
Mien az 50-es gyorsaságid??
Enyém 65km/h-n simán fent van seperc alatt! Csak később gyorsul lassabban..... de még nem nagyon mántom mert bejáratós
simom alapban megy 60-nal! de azt mindenhol
sr50 robogóról beszéltem az van 75ösre megcsinálva, de 2esben ott hagyom az 50es gyorsaságimmal
Nekem is van egy haverom annak is nagyon megy a Simoja majdnem engem is eszik!!! Pedig az enyém jól megy!!! De ő nem költött rá ennyit
simoja???hát nem tom én annyit nem költenék rá
hát az egyik haveromnak 75ccm + 80ezer forint tuningal 90et megy
mit megy az sr50????mert az enyém alattam 75
Ismerősömnek kell egy 50-70-es aprilia rs! ha van eladó kérlek benneteket szóljatok! Köszönöm!
én 50ért vettem vadonat új blokkot,kompletten karbival,mindennel...szóval olcsó legyen
takarodj a gecibe,rontdod az üzletet
Én megtaláltam . www.scooters.uw.hu
hali! Így ránézésre mennyit ér szted? Azon még nem gondolkoztam hogy egyben mennyiért adjam el . De a blokk nagyon jó állapotban van! A blokk árát hogy érted hengerrel vagy anélkül? ha gondolod vegyél fel msn-re! msn: arnimotor@freemail.hu
felvettelek msn-re!!!