Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem vagyok biztos benne hogy Chesterfield replikát gyártottak volna 98-ig.Nézd meg a küllőben egy kis körben mien szám van beírva az az évjárat.Ha tévedtem elnézést.
Sziaszok srácok!!! Az enyém 100at megy, na mondjuk 49 kg vagyok!!!! de mentem vele már 110et is, de annak az eredménye csak a gyertyacsere lett!!!!!!! =) és nincs tuningolva meg semmi!!!!!! ala nature!! ja és 98as
Vale TZRje 120at megy bocsi
mer neked mennyi volt?jah bocs.1?onnan tudom hogy sok rs tulajjal beszéltem már
én ugy hallotam 100 körül de nem vágom vagy mind1iknél más f...tudja én csak irigykedek arra akinek rs-e van :( de már nem sokáig:P ömm a tzr megy 100at ugy hallotam és az többet nem megy
de aszt sem tom de nállam aaz nem jön szoba inkább az rs
Kérdezem bazmeg h neked hány RSed volt eddig???????
jaj te annyira hülye vagy hogy az már fáj.na de komolyan
nem megy gyárilag sőt olyan "recsegi" hangjuk van
Lófaszt! megy az többet is
tuning mentesen kb 95 körül
csáoo én még uj vok:P de nagyon bele szeretem az rs-be öm ha vennék 1 2003as rsest az menyit menne átlagba ?akinek ijen je van irja má meg nekem plz köcce
Nagyon szivesen és sok sikert a tuinghoz!!!
Ha a blokot is szétkapod jelöld össze a gyújtását!!!
Mert úgy jársz majd mint egyszer én!!!!
Ha cucc kell akor ne ugorj bele az első boltos ajánlatába mert sokszor madárnak nézik az embert!!!
De az a bolt amit írtam nagyon korrekt olcsó és gyorsan kiviszik!!!
Letsgo
Ui.:Jó munkát!!! A 70-es hengert javaslom ha cseréni kell.Lehetöleg POLINI-t vagy hasonlot!!!
Köszönöm Letsgo!
Helló!!!
Valakinek tegnap már leírtam két bontót meg egy nagyon korekt boltott ahol olcsó az uj cuccok...
Rs50-es fótumon a 178 oldalon a 4432-es üzenetbe ami tgnap reggeli eltudod olvasni!!!!
Tel szám meg cím is van írva!!!
Ha csapágy meg szimering is kell akor azt csapágy boltba vedd mert én 5e ből japán csapágyat vettem amit 20e ig lehetne forgatni és 5e ben benne volt az összes szimrting is...Ki kell sezdni és vinni kell a mintát.És fél ár !!!
Üdv.Letsgo
JÓL SZÉTBONTOTTAD
Sziasztok "sorstársak"!
Nem túl régen hozzájutottam egy "97-es, 50-es, rs-hez.
Mint az adatlapomon is látszik a képekből, belekezdtem rendesen a felújításba.
A "problémám" az lenne, hogy kellene hozzá egy pár dolog (kuplung tárcsa, első telóba szimeringek, dugó, gyűrű vagy esetleg 70-es henger mindennel együtt stb.) de igazából nem nagyon tudom, hogy honnan lenne érdemes beszerezni.
Aki esetleg tudna ebben segíten annak megköszönném!
Lassu volt a net ezért küldtem kétszer
Na hali
Letsgo
Köszi mindenkinek a segítséget!
Majd holnap.Meg holnap csinálok képet a karbirol, meg megmutatom az AF1-em.
És tényleg köszo mindnkinek a segítséget.Remélem eljön az a nap is hogy elmondhassam hogy milyen jól megy.
Köszi: Letsgo
Hát köszönöm mindenkinek a segítséget majd holnap akkor csinálok képet a karbirol még.
Meg megmutatom az AF1-em de ö még festésre vár és nem ér leszolni a dukkot.
Megyek aludni akkor holanp!
És tényleg köszönöm mindenkinek a segítséget remélem eljön a nap hogy elmesélhessem milyan jól megy.
Sziasztok Letsgo
Kitartást, én mentem aludni majd holnap délután re , joéjt
Ejha ez durva!!!
Az AF1-em 6-8e között megy de nagyon majd arrol is csinálok képet.
Akkor az RS még sok munkám lessz!!
Letsgo
Jaja Rs-kb 9ezernél adhatja le a maximumot, asszem
Már három helyen volt megméretve és mind a háromnál ilyen értéket mondtak.Az furi hogy nics túlsok erö se habár 5ernél már megindulna csak mivel 7nél nem forog többet ezért nem húz olyan jól...
Letsgo
én is ezt mondom
Akkó dugó henger jó ha 13as a kompreszio
Majd holnap csinálokképet rola de csak kető van alapjárat aminél a csavar rugoval van a másik meg a karbiba megy bele és a éevegöt és a benzint állítj!!!
Letsgo