Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

1996-os RS 50-eshez keresek önindítót. Tudtok-e mondani bontót, ahol van esélye, hogy találok? Mi más jön még szóba. Milyen további alapadatokra van szükség a megfelelő alkatrészhez? Talán fontos, hogy az 50-es henger 70-esre van cserélve. Úgy vettem meg, hogy valószínű az aksi gyenge beröffenteni, de azóta a szerelő sem bírt rájönni, hogy miért nem indul. Aksi oké, az önindító ki van pucolva stb. Mi lehet a magyarázat? Lehet, hogy a 70-es henger miatt nem akarja indítani, nincs hozzá elég ereje?
Előre is köszi az infókat. János
az a lényeg fagyállo legyen a hűtővized
Hy All!
Hétvégén megvettem az első rs 50esemet, ami nem is 50es, mert gondog gazdája beleépített egy 70es pollini blokkot (vagy mi). nagyon jól megy...röhögve megvan vele a 120 km/h!!
Tudtok nekem abban segíteni, hogy mit kell vele csinálni, hogy túlélje a telet...?
vagy csak simán toljam be a garázsba a kocsim elé..?
előre is kössze
Érdekes, ami 25ös gépeket láttam mindegyiknek fix volt a gyujtása.
Irgalmatlanul kemény. Mármint megnyomni. Amúgy az a furcsa, hogy el van törve a keresztcsontom, 80 kiló vok
de 100km-et took vele menni egyben és nem fáj még semmim..
aha! jó az... de nekünk sok nagy okos ember van
amúgy fasza az rsed! miylen az ülése? kemény vagy nem kemény?
Komoly egy oldal! Nekünk egy kisebb kaliberű RS-es oldalunk van bikefreakz.uw.hu
NÉzzÉtek meg a www.pannonboyz.at.hu -t a miÉnk! és nÉzzÉtek meg a kÉpeket meg a videÓkat! szedjÁtek le a 69 mb-os videÓt mert kegyetlenÜl ott van egy 05Ös R1 meg egy egyedi R1 nyomja neki kegyetlenÜl! a fÓrumba meg regisztrÁljatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KÖszi
Jelöltem a klubbodat!!!
És bocs h tegnap az msnbe nem írtam de fialt a ahalm és nem voltam itt!
45 kis ivadék lett!! gratulációkat várok!
a nyáron rászoktam, egy haver mondja mindig..
Báttya ez jó mi is így köszönünk egymásnak most már tom h nem mi vaunk egyedü
Heló! Csináltam myVipen egy Fiftyspeed Bikers clubbot. Lépjetek be!
Cső Letsgo báttya! Ott valami eldugulhatott sztem.. Miket néztél meg eddig? Vagy akár vegyél fel msnre és megbeszéljük. Értek a motorszereléshez
Cső Ata
Látom megvan az ujj gép
Grat hozzá és sok ezer b-mentes km et mocizz vele
Akkor idén már ti nem jösztök mocizni?Jogsid megvan már rá?Gyere be vele mi hamarabb hagy lessem meg a gépet!!!Mennyibe vetted és hány km van benne?Ja és gondolom megy mint állat!Mennyit megy?
Sziasztok!
Haldokló Aprilia Rs 50-es hez kellene segítség..
Nem megy csak 65-70-et és nem is forog csak 6-7000-ret és ad perregő hagot és nemlehet tovább forgatni és ráadásul pont itt kezdene el huzni...
Nagyon sokmindent kicseréltem és még most se jó!!!
Valakinek ötlete segítsetek légyszi!!!!
Köszi Letsgo
Igen. Az alap lapot lehet pontosabban kell forgatni! Csak nem tudom meji jelnek hol kellene lenníe???
Csak azért mert 25ösön nem állítható.
Állítható a gyujtás?
Hali!
Van valaki aki konyit az Rs50-es gyujtásához???
Vagy tudja hogy az alaplapon a jeleket hova kell állítani...
Valaki segtsen mert már nem boldogulok ezzel...
LÉGYSZI köszi Letsgo
Nekem motorozott az apám, a nyagyapá, nagyanyám, és mégse kerültem motorra 13éves koromig, akkor is én szereztem magamnak egy simsont(jó elötte is mentem a haverokéval da az nem ugyanaz).
A szürke TZR az egy csávóé aki elakarja adni! A Kék TZR az letöltöttem valahonnan nem emléxek már rá h honnan! Az utolsó képen Én vagyok ahaver RS én! A Többi RS-t letöltöttem asszem!
Mert? tán ismerős valamelyik?
dave az utso 3-4edik kep honnan van
új képek az adatlapomon! az a csupasz gép az RS 50nem lenne
Szegény kis Rske jól meg kínzod
Ja!! Jól bírta egy ideig, utána feladta szegény dágám!!!!!!
De következőre nem adta meg az esélyt, h megint kipörgessem, mert 10000-nél egyből leszabályzott!!! Na onnantol kezdve tuttam, hogy szegényke megfázott a nagy sietségben!!!
Egyébként!!! Az én családomban miért nincsenek motormániások!!! és miért nem kezdhettem 3 évesen motorozni??!! Akkor még talán esélyem is lenni, hogy jussak valamerre, és motorversenyző lehessek!!!!! Ja és miért nincs erre most senki, hogy megüthessem!!!!!!!?????????? Oksza! Nyugodt vagyok!!!