Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

áll az alku?
hát ha 150ért hirdetik akko adok neked szivesen 10%ot kedves barátom
tudok 1 98as rst,70es malossi hengerrel(ami kurva drága...),nagyon szép állapotban....de 10%ot kérek az árból mert úgyse találjátok meg hogy hol van...amúgy nagyon szép.
A szelepsapkák milyen álapotban vannak rajta
Amúgy forgalomból!
Mennyi ért adod el egyben? A blokkot emnnyiért adod el? és a hátsó lábtartót mennnyiért adod el??
Adj egy tel számot vagy vegyél fel Msn-re!!!
Ja meg a kipuff dobot mennyiért adod?Nekem kéne mert a gyári már nincs meg és kéne egy gyári is e mellé ami most van rajta
Cső
A hátsó lábtartó kéne!!!!!!!!!!!!!
Nekem már van de haveromnak nincs
Mennyiért adod ha adod?Mindenestől kéne csavarok meg minden
Hali mindenkinek! Nekem vannak rs 50 alkatrészek eladók ha érdekel valakit! Akár egyben is eladó!
Friss RS-es lettem!! Ma meglett az RS-em! "98-as, 6 sebességes!! Ha van vkinek ilyen mennyit megy? MSN-em: kettingercsabi90@freemail.hu
Én a robogósoknak nem szoktam inteni, csak akkor ha ők már intenek nekem. Intek a robisnak és a tata néz h én ki vagyok és miért integettem neki. Volt hogy megfodult és utánamjött hogy én ki vagyok és miért intettem neki és hogy honnan ismerem
Aztán még a goldwingesek nem szoktak inteni, de a többségük szerintem senkinek.
Sőt még volt olyan is hogy egy kocsiból intett egy valszeg motoros srác, aztán visszaintettem neki, és láttam hogy a a visszapillantón motoros kulcstartó volt és a srác Yamaha-s dzsekiben volt.
Szvsz intés jó dolog. Külföldön viszont nem szokás ha jól tudom.
Nem azééé de ezt nem a tzr forumba kellett volna írni??
Nincs senkinek Baranyában tzr-je?????
miből????végülis mind1 ,mert full könnyű az összes!!
Hello mindenki! CSütrtökön vizsgázok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Barátaim az a baj h én sokszor intettem motorosnak,motorozás közben,és hülyének nézett h mit integetek,ha nem is ismerem
Lehet, hogy vki látta má! Ez van! De van ott még egy csomó jó video!!
Gyerekek! Ezt föltétlen nézzétek meg! Kurva jó!
www.youtube.com/watch?v=3OP23T...
és a rendörök is
sőt a taxisok is de van hogy bemutatnak egymásnak
Micsoda egetverő felfedezés

Sőt még a vizen lévő összes ember is int 1másnak (motorcsónakosok-jet skisek-ladikosok mindenki!)
Meg a Kamionosok is szoktak (de csak a Magyar a Magyarnak)
Szasztok mióta suliba járok észrevettem hogy nemcsak a Motorosok hanem a Buszsofőrők is intenek egymásnak tök lol
én inkább maradok a kipuf cserénél aszt kész