Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

probálj meg egy kit állítani a kuplungon nekem bevált!
vagy kopott a léptetö villád.... de szerintme csak kuplung picit hogy jobban kiemeljen:-)
Hali nem eskü,de szerintem ez vann benne.
Figyu nem tudnád megmondi, hogy a gyujtásnál a jeleknek hol kellene lennie????
Ugyanis már majdnem minden uj a motoron és nem megy.....
Már annyit költöttem rá, hogy már vehettem volna egy RS125-ös 280ba van már!És már elvárnám tőle,hogy menjen.
Köszi a sgítságet!!!!

ha előrébb gurulok, az se segít!
Ma meg tegnap se volt suli! Unatkozok!! Mért van az, hogy nehezen találom meg az üreset? Olyan kib. idegesítő! 10 percen keresztül le-föl váltogatok 1-es és 2-es között, és nincs üres!
az egy dolog h a könyv szerinti van benne! az a lényeg működjön normálisan! vegyél egy NGK BR9ES-t bele 900 ft körül van!
Nem a gépkönyv szerinti van benneígy vettem. a hézagot is beállítottam...
másik gyertyával nem próbáltad????
Sziasztok!
Kellene egy kis segítség.
Van egy Chester Field-es Rs50-em és nem megy ugy ahogyan kellene.
6-7000-nél nem forog többet és olyan 65-70Km-el megy.
A kompreszio meg lett mére 13.
Amikor leforgatom egy perregö hangot ad mint ha nem lenne benzin de meg eszik 3,3l-ert.
Szóvla meg köszönném a segítséget.
Előre is köszi mindnkinek
Hello Standar!
Írd meg légyszi ,hogy rendes kuplungos vagy félautómata a gép.ill. karburátor mérete ,végsebesség,
hány szelepes és .hogy mennyiért vetted+ milyen gyártmány?
Köszi.
hát szentem az RSemmel már nem igen fogok többet debibe járni most teljesen csupasz a kicsike várom h le legyenek festve az idomok és adom is el azonnal és akkor RS 125 powwwaaaaaaaa
Cső
Megint gurulni kéne egyet valameik hétvégén?Benne lennétek a haverjaiddal?Nekünk bármeik hétvége jó csak jó idő legyen .Írj ide a fórumra vagy majd Msn-en vagy keress meg ha jösztök telcsin!!Idén jó lenne még egyet gurulni
Hát vagyunk! Nálunk is van még legalább egy 2006-os, de a gyerek állítólag még váltani sem tud! Meg a 2006-os nem olyan RS! Olaszmeló is ott volt, ő nem kecsói! De van még egy RS Kecsón, neki sosincs ideje! És ő 70 ccm-is! Majd most hétvégn megint összegyűlünk!(ha jó idő lesz) Gondolkozunk egy BÁCS-KISKUN MEGYEI RS 50 KLUB-on! Majd lesznek találkozók, de még meg kell beszélni a fiúkkal a hétvégn a dolgot!
Jó nektek! Mondjuk mi is ha nagyon akarjuk vagyunk 4en! ha mégjobban akkor még többen...
Heló! gyerekek ennyien vagytok kecskeméten RS-sel? Kéne csinálni vmi találkozót Szolnokon is vagyunk egy páran.. Jóh nah mindegyikőnk van fórumon is ami azt jelenti h 3man

Nálunk így nézett ki az RS találkozó.. Jah van még egy gyerek RS-sel csak kicsit furcsa.. Meg aztán RS Robby megölné egyből
4 sebességes
Standar neked a géped hány sebis, és hány ccmes? 4ütem ugye?
ja,bocs,emfigyeltem annyira,korán keltem
de itt most nem arrol volt szó
neki tárcsafékes a simoja
nálunk 4 van RS-ből! De jön olaszmelóés még kettő haverja! az 7!!!
Ez a kép ez kurva jó, mi ezt Nsr-rel tudnánk megcsinálni mert itt a közelben van 4 +1 Ns1 , de van 3 Rs-esünk is és remélem én leszek a 4.
LOL simon má volt ilyen a dobféken valszeg elszakadt a bovden, de ez fékolajal megy, Te JÉZUS ISTEN
Aha Akkor az fasza!!!
Ügy megoldva! Szétszedtem és az egyik fékbetét kiesett! Az pattant!
A Natixhoz tényleg soha többé! Esetleg alkatrészért, ha máshol nincs!
mentem másikkal!
enyém jobb! nekem az enyém tetszik a legjobban! gyorsabb