Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jaj de bolond vok azt hittem rs racing azt kérdi h menyit megy.
nem! már 10ezer kmt elment és semmi baja! kop-kop
130 én úgy tom.
rsracing felveszlek msn-re ok?
rsata neked nem megy szét a géped ettöl a sokk tuningtol?
lámpa 20, kipuff 35...
Tegyél fel képeket! Csinálj videót meg mit tom én!!!!!!!!!
nem hisszük mert nem vagyunk oan birkák mint ti vagy BIKÁK LOL
Csá BIKA!!!! Nah mit megy a motorom mond meg nekik!!! Mer nem hiszik el h nagyon vad!!!
Mennyibe kerülne a kipufff???
Rs 50 első lámpa (1999-2005) és egy gianelli kipuff eladó!
Érd: 06308519052
mielött beszélsz itt a hülyeségekröl nézd meg az adatlapom" 112ezerböl kijöttem és majdnem fogom a széria 125ösöket
de ha nem tuningolod fel és ugy adod el akkor töb ért tod eladni. igy meg már jobban meg éri venni egy nagyob gépet
Ja, még annnyi, h a 15 ezres szarokon, nem biztos, h ott van a CE jelzés... Ami garantálja, h résztvett törésteszten, és meg is felelt!
ja ha fére értenéd az össz cucc henger karbi kipuff 155
a főtengely meg birja a 70-75ős hengereket azt tom
egy 70-es vagy 75ös hengerszett 40böl megvan karbi 20-25 vagy olcsóbb , ez eddig 60-65
pluszban ha 1 rendszer 80-90asszem ,ez 140-155
főtengely meg jó max 155 talán ha megcsinálod gyetya meg 2-3 ezer forint
full rendszer csere van anyi
200-400 netom hol élsz te az nagyonon sok , sokkla olcsóbban is ki leeht hozni jót csak érteni kell hozá.
akit érdekel az szóljon msnen...35,használt....új ára az karcolja a 90et...
van most 1 rendszer (gianelli) 35ért.
hát mit akkarsz te tuningolni? Arrow vagy Giannelli kipufi. NGK IX Iridium gyeltya aszt egy kis álitgatás az áttételel aszt kész. én a helyedbe nem cserélnék karbit meg henger. karbit kicseréled akkor kell uj henger hogy útó tudja érni karbi teljesitményét. ha henger meg erösödik akkor fötengelyt kell cserélned hogy ne halj meg mikkor el törik a tengely. ha itt mindent meg teszel akkor lesz ugy egy 200ezres mulatság ha a leg olcsób cuccokat veszed. 400körül ha naon durvát akarsz. szal szerintem nem éri meg az egész
Küldjetek egy oldalt ahol lehet tuning cuccokat venni!!!!PLS!!!!
Nekem 20 ezer volt a bukóm és CABERG!! és nem műanyag!! és kurva jó! Meg shox kesztyű 11ezer semmi több nincs! Jó de még nincs is h mire legyen emrt azé simsonon elég izé olyan kesztyűt felvenni! azé vettem a kesztyűt mert kellett minden vizsgára meg már meguntam kölcsönkéregetni haveroktól! És úgyik fog kelleni!! De nem?
Most motor-t akkarok nem bukót.