Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na de gonoszak vagytok de a lefejelös az FASZA!!!!
Hát nem tom én álltalában csak csajt viszek, vinnék...
Az meg csak szerencse kérdése, hogy milyen a rendőr!!!
Eddig még szerencsére nem kaptak el ilyenekel...
De gyorshajtás az volt 90Km volt Almádiban 30as táblánál aszitem széttépi a josim... De megusztam metr az ürge is motor buzi
Letsgo
De segg vok istenem "bnőmet csajomat"á lehalok magamon
Hú hogy fértetek el? Az se volt rossz amikor 4en mentünk a joggal vitte a 40et
de azért kicsit röhejesebb ponyn 2 személlyel mint az RGden
Hát én bnőmet csajomat meg haverokat szoktam vinni hát az bizt h nem olyan mint ha egyedűl lennél de nem sokkal eltérőbb akit utálok azt elkell vinni direkt kibaszott nagy fék had fejelje le a bukót nyél gáz hadd csúszon hátra a köcsögje
hát te hogy élveznéd ha rólad valamit le fürészelnek? mer szerintem a motor se fogja szeretni
Nekem eddig utas miatt nem szóltak, a lényeg hogy sisak legyen a többi nem érdekli őket.
Flex az ember legjobb barátja:D
huh gyerekek én ma a pony romettemmel voltam délután mocizni 2személlyel főutcán meg minden fele erre jöttek szembe a zsaruk nyélgáz de ránk se néztek meg se álltak semmi lehet nem látták a ponyit alattunk
Én is jó kis felxel szedtem le a jogról
ha már így kitértünk...milyen utast vinni???mert én még nem mertem válalkozni rá...úgy vagyok vele hogy olyannal akit szeretek nem szivesen...akit utálok az meg érted nehogymá összepiszkitsa a motorom
ez ugy van h egyszer befogják vezetni de nem rendszám lesz hanem ien azonosito szám szerűség mert a sok fiatal gyakran ellog a zsaruk elöl de nem most januárba lesz!

rsracing ugy letod venni ha fürésszel levágod zsírul néz ki
Nekem ez bevállt robogón is jött a zsaru szembe és nem szolt semmit
Hy általában csak szemből mérnek de lényegtelen!!!
Az mondjuk tényleg jó lenne ha lehetne vinni személyt is...
De egy Rs-n hy szeböl olyan mint ha nagy lenne csak sisak legyen nekem bevált :-)

Letsgo
:D a tzr 50es forumba már 199 oldalt irtak le vagyunk maradva:P
hát amint be vezetik én leszek az elsö aki 50esen görbitet rendszámal rendszám tortó nélkül fog meni
csak nem
Na attól ne féljetek olyan biztos nem lesz.
De jó lesz a radar is csak úgy fogja majd h túl lépted a 40et
én olyat hallottam hogy az Mes jogsit kiterjesztik 125ösre
:D ha kap rencáémot akkor lehet majd nyomni az auto pályán is gyáá de zorral:P jo lenne rem lesz is jan 1töl de hát ez sztem nem bisztos...
felröppent ez a hír is.
tényleg ez jó ötlet balko! ha 50es kap rendszámot akkor lehet utast szálitani?
Előbb rakják rendbe a kormányT majd utánna rendszámozhatnak nem lesz abból semmi az idén sőt jövőre sem viszont 50es 2személynek örülnék mert szálítgatnám a csajokat