Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

balko nem kell fél éves Arai bukó? mer most agv GT séria Stealth bukót szertnék aszt nem tok mit kezdeni 3bukóval 90ért el paszolom neked
MONDTAM H NEM KEEWAAYEM VAN MÁR.
Dehogynem most már 23 itt.
Nálunk kecsón 15 volt! Szerintem sose volt 23!
Teljesen mind1! Olyan sisakod van, amilyet vettél, vagy amilyenre futotta! Jelenleg nekem sincs zsém AGV-re! De a keeway sisak nem párásodik reggel, hidegben?
Nem a legolcsóbb mert 23ról volt akciósan 15.
Na ne veszekedjünk most már CMS-em van.Nem keewaay.
Lehet Z3, hogy pont a ruhán múlt! Mind1! Balko, vedd meg a legolcsóbb sisakot! De szerintem akkor is jobban véd egy AGV vagy egy HJC, mint egy 15e forintos kóreai Keeway sisak! Nem azt mondom, hogy a drágább megvéd mindentől!!! De biztos, hogy jobb! És mért nézne ki hülyén egy AGV sisak egy RS-en? Mondd már meg, ki röhögne ki!!!
emberek! én nem azt mondtam, hogy ha ötvenessel esel, nagyobb vagy kisebb bajod lesz, mint más gépen! Csak azt, hogy nem éri meg ilyenen spórolni, mint sisak! Természetes, hogy én sem a 200e Ft-os bőrszerkót vettem meg! De nem is a legolcsóbb sisakot!
hát a jó bukkó ara is naon jó hogy meg védjen mikkor egy irigy csóringer meg lát a motoron és szét akkarja baszni a fejed
nem mind1, hogy nyúl, vagy őz! és nem mind1, hogy lassan, vagy 100-zal!
rsmaszi: ha 2005ös a blokk akkor az nagyon nem tud gyárilag menni 110et. ényém is 2005ös évjáratu és 100nál majd nem be ragadt a dugatyu mer a festet fordulat számnál tovább huztam ugy 13.5 -14ezerig. és ha tényleg megy 110et ajánlom ne menj anyit vele mer a fötengely nincs anyira tul méretezve amenyire hiszed. szal aszt mondom hogy kiméld szegénykét. amugy karbi csere haza vágja a hengered, de tényleg de döntésed.
Haverom rövidgatyában, atlétában, bukósisakban borult a Malagutijával, és az oldalán nemnagyon maradt bőr+ a bukó áll részénél keményen megsérült a műanyag... Ha nyitott bukója van (amilyet eredetileg szeretett volna), egy foga sem marad...
Jó, sok mindentől függ egy baleset eredménye, de tegyünk meg mindent, amit csak lehet....
akkor tuti nem megy 110et még a régi is csak kicsit hosszabb áttétellel megy 110et most döntsd már el h 2003as vagy 2005ös
jó van nem kell túlzásokba esni
Akk bocsi mindenkinek h robogóra nem veszek fel bőrrucit és 120ezres sisakot
50nel is meglehet halni,de van aki 200nál esik és eltörik a mutatóujja szóval tökmind1 hogy 50essel esel,vagy hayabusával
Ha úgy esel azon semilyen sisak sem segít.
Szerintem nem azt kell nézni, h a "többiek" mit mondanak... Nem ők motoroznak, hanem te... És ha 100-al borulsz, mindegy, h gixxeren v RS50-esen ülsz... Jó, a gixxer nehezebb....
Nekem amikor még a jogom volt ahoz volt 1 keeway bukóm nem a biztonság ne továbbja elütötem a 1 nyulat és semmi bajom nem lett nem kongott a fejem se 1 hétig . de nekem mind1 vedd meg az agv akk.
Szerintem se az olcsót kell venni! Igaz, hogy 50-es a gép! De ha száznál kiugrik eléd egy őz....! Vagy bárni történhet! És ha megveszeg az 50e-res sisakot, az jó lesz nagymotorra is! Amúgy az olcsó bepárásodik, nem szellőzik, nehéz, stb.! Szerintem a biztonság fontosabb!
jó legyen igazad csak ne veszekedjünk már.
De most bazz veszek robogóra 1 80ezres agv nem néznek hülyének 750 gixxerre kell ilyen sisak nem 50 esre.
ezt elég hülyén gondolod...1helyben elesel,fejed odabaszódik az aszfalthoz,mondjuk 1 patkára akkor pont baszhatod a 15ezres sisakot na meg 1 hétig kong a fejed és gecire fáj...
Nekem 15ezres sityóm van de az is pont megteszi.