Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bár nehéz dolog lenne minden 50ccs emberkének el jutatni a hirt. még mi se vagyunk biztosak benne. igy szerinted a kis falusi nagyi a rigával tudna róla nagy munka lenne mer sokk itt a tudatlan ember
Ja télleg ez eszembe se jutott
99,9% hogy csak az jard a faterom
Erről van szó!
Ezt nemtudom, sajnos. A rendszámot azt egy igazoltatás alkalmával mondta egy rendőr neke, de azóta több ismerősöm is mondta.. Remélem csak pletyka..
Hali!!!
Nem akarlak meghazutolni meg lehet nem jól tudom de nekem rendőr mondta,hogy nincs hír ennek a bevezetéséről hogy kapanak az 50-esek rendszámot... Azt monda akkor már erröl tudniuk kellene!!!
De ha leszis nem lesz müszaki!!!
Letsgo
de amugyis a seggének hozá hegesztem... hát motorosok vagyunk nem használunk rendszám tartot
és adót ugye nem kell rájuk fizetni?
Ne nagyon ess neki, mert állítólag Jan. 1től rendszámkötelesek lesznek az 50ccmesek is!
srácok egy 2005ös rs50röl le lehet szedni a rendszámtartót hegesztés nélkül??? ugy kéne meg oldani hogy hátsó lámpa meg index rajta maradjon is ne is lógjon, de rendszám tartónak tünie kell
Lehet jön még egy ismerősöm is új RSsel. Dehát gyerekek! Május 1. az még fél év...
helló
Nem állítólag hanem biztos
Meg jövünk még páran köztük lehet 2 rs is
és akkor a légszűrődoboz tetején a nyílás előtt van szivacs vagy manyaglap
vagy ha van akkor meg 7000-nél már dadog
Ha valaki meg tudná nekem mondani,h az RS50-ben mekkora főfúvóka van, és milyen vastag a légszűrőszivacs, hálás lennék, ha megosztaná velem... Új szimeringek vannak az rs-emben, új dugó, 65-ös főfúvóka, én nincs sehogy alapjárat
Csak próbálnák meg megmondani a szüleim hogy hova menjek:D
Ne hagyjátok magatokat.
nekem 14 ezerig van skálázva 13000i ig pőrgőtt. ugyhogy ment mint állat.
jaja én is igy jártam .
Ja haverom Rx-én 9-ezertől indult meg és a fordszám mérő 9ezer ig volt skálázva, ugy h ugy keltt menni vele h akasztotta folyton a mutatót, ő is visszatette a gyárit és igy sokkal faszább. ja és neki is csak a 70es henger meg a nagyobb karbi szüntette volna meg ezt a problámát , ugy h ez a kipuff csak 70es hengerhez való, és ugy adták el neki h ez jó 50esre
cak egy pill 4 van msn cimed?
értem, na majd megdumáljuk! Tényleg mek, mert a biosztanár kicsinál holnap, ha nem készülök fel!!!
Szia! szép álmokat!
szivattyuk , és csúszógyűrűs tőmitések felújitásával foglalkozom.
engem nem zavar!!! és mit dolgozol? ha szabad megkérdeznem!!!
jó éjt neked is!!! jó tanulást! jóval időssebb vagyok nálad. itt dolgozok kisteleken. nem tom hogy zavar e ?