Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

oksza!! hát akkor majd megdumájluk még!!! Na én meg mek, mert még meg sem tanultam azokat az őzikéket!!!! Jó éjt!!!!!!! Vigyázz magadra!!! Ja azt még meg akartam kérdezni, h hány éves vagy, meg h hova jársz suliba?? Én 16 leszek mindjárt!! És a Vasváriba járok szegedre.
na ezt még megvárom!!=)
nemsok emert ismerek itt. lehet hogy láttalak már valahol. még nem tom hogy melyik nap a jó.
lehet h talizunk és kiderül, h ismerjük egymást!!!
oksza!! mikor érsz rá? Én valószínü v hétfőn, v kedden hozom haza az enyémet!!
nem ismererlek. talizhatunk mocóval ha van kedved.
Én Ramóna vok, de gondolom ezt láttad, és a Kossuth utcán lakok! Cékusék mellett!! Te tod ki vagyok? Vagy van róla sejtésed? Van kedved talizni majd? persze moccóval!!
jaja kőszi
7500
Hát sajna az én szüleim is jó sulit vártak el tőlem! sikerült is Közgazd. de nem is érdekel a közgazdaság! mindegy, úgyis lakberendező leszek, ahhoz meg úgy is kell valamien szinten!!! Én is csak így kaptam meg a váltós mocit!
És te?
Most a gyári van rajta . énsem szeretem mert gyenge kis fordulaton. 75000 tól elidul mint állat. egyépként 70-es henger meg nagyonbb karbi megoldaná a problémát. de most nincs kedvem beruházni erre.
híres mesterségem címere ...

Attila vagyok . mező imre utcába lakom.
hát ti még szerncsésebek vagytok én szüleim hárvárdot várnak el tölem és csak azután kapok másik gépet de akkor már ezres seggrakéta lesz
bazze hol van még az?elképzelhető
ja engem is...matek doga pl:2a harmadikon az 6 meg kihúzom a jó megoldást... de hülye vagyok jajj...
jaaaa, nem a 3mas miat vok eltiltva, csak az a bajuk, h naponta 5-6 órát ülök a gépelőtt!! Mondjuk igazuk van, de úgyis bekapcsolom a gépet! naon nem tudnak érdekelni!!!!! Csak legyen itthon a moccóm Keddre (még nem rakta össze), és akkor elhúzok itthonról egész délutánra!!!!!!!! az tuti!
Csá Usgyi látom te mocidon is Technigas rendszer van, neked mi a véleményedróla??? jól pörög vele?? alacsony fordulaton mien ???? (havernak is ilyen volt nekem nem teccet , meg havernak sem)
Most beszéltem a szerelővel!! szétszedte a blokkot, de nem látott nagy gondot!! először a csapszöget nézte meg, de azzal sincs semnm! nem tudjuk mi csöröghetett benne!! Pedig ö is hallatta!!De most addig hajtom, amíg lehet, majd utána újítjuk fel!!! Csak a gyertyát kell kifizetnem ami 3000ezer, munkadíjat nem számol!!!!!! IMÁDOM a szerelőmet!!!
Szia! Egyébként még nem láttalak, vagyis nem emlékszem rá!!! megkérdezhetem h mi az igazi neved?
Melyik utcában laksz?
Akciósan 70ezer a szolnoki apriliánál megyek érte máris
Meg nem uccsó sorba a főértékesítőnk is
Áh össze kéne dugni csak rohattul lusta vok
mintha az index lelenne törve
Van kettő ilyen kis szörnyeteg eladó a szolnoki Apriliában. Nem sok új van már az országban.. 750.000.-
apriliaszolnok@atw.hu