Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olcsó?50esre 50ezres sisaknak nem sok értelme van.
Hanyason szoktatok motorozni? Vagy bent a városban?
A HJC is jó sisak de a AVG az azé jobb sztem!
biztos? Az elég "olcsó"! HJC az milyen? Abból meg az FG14 Catch Me MC1-et néztem ki! 51100 Ft
Én neked a sport kipuft minen képp ajánlom! A karbit meg te tod nekem nem jön be az miatt h akkro többet eszik! De van akinek megéri! Nem tom te hova tartozol
47900ft
hoppá! na nesztek! új van neki! nah uyge h nem csúnya a 2003as !!!!!
Balko sztem igazad van! Mecsery meg mondom neked őszintén hogy foggalmam sincs!
Minnyá megnézem h miylen is az
Hát elkurtátok mer nem régi 2003-mas modell de 2005-ös a motor még nincs 1 éves se van benne 2300km nah akkor tippek??
Ki tudja, mennyibe kerül egy olyan sisak (AGV HOT ROD), mint olaszmelo sisakja?
Tuti h régi rs azok mennek 110et.
Hanyas évjáratú az rsed?? Képet mutass léccike!
JÓ nektek bahhh nagyobb városokban nem szoktak olyan sűrűn megállítani mint kisebbekben! Itt kurvasokszor kintvannak! De még nem kaptak el szerencsére........
Sportkipuff
Nagyobb karbi
Nagyobb henger
Kéne pár tipp hogy lehetne mégtöbbet kihozni ebből a gépből(minden csak nem új henger) Sztem így is nagyon megy(110km/h)Pls adjatok pár tippet!!!
A multkor a 4 esen kavartam 80 al és mértek a zsaruk mikor bemértek akkor egyből lassítottam le akartam fordulni az erdőbe de mentem tovább és nem állítottak meg hálistennek Nem tom hogy ennek mi volt az oka?
Jaja
A múltkor is összejöttünk páran de szerencsére a rendőrök nem szóltak pedig úgy mentem hogy jogsi nem volt Meg kéne ismételni megint egy jó kis gurulást a múltkor kb 25 en voltunk na most sokkal többen leszünk ha megint megyünk
ok.laca
Aha azért érzed! Menniy trafi szokottt lenni felétek? kit fogtak már meg és mit kapott? és hányszor? Nézd az időt!! Amikor írtam érted?
nekem sima rendszám matrica van hátul. lásd: www.honda46.gportal.hu
nem jöt ki a katnás srác gyorsulni raadásul 7rendör autó volt ma este a Nyugatinál
Persze!! Alap!!!
Zsííír
nézd meg az adatlapom
Zsííírr! Amúgy hol laksz?