Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Robman és én ottleszünk az biztos. Állítólag Hihető is jön
kőszi !
Miért vagy eltiltva a géptől?
A 3mas miatt?
Május 1.-én jön vki inenn madarasra???????
Emlékszem még a simomra, milyen jó moci volt, keveset fogyasztott, és mivel hegyen lakom a lábam is jól megerősítette, mindig valamelyik völgyben állt le a szemétje, valamikor térdig érő sárban.
szia!!!!!! de örülök neked!!!!!!!!! még egy Kisteleki!!!!!!!!!!!
Köszi szépen!!! a tiéd is tök jó!!!!
Ez csalás:D
Hát nem igazán!!!! inkább tartanék a tanárnak előadást lovakról!!! =lóerő!!
Hi durci7 ! jó a géped! grat hozzá.
Nekem tatám villanyszerelő! Vele tekercseltetem meg! Jobb mint az eredeti!!!!!
Az enyém jelenleg haldoklik, majd holnap szétkapom, egyébként mindig csak a saját motorjaim szivatnak meg, más mocikat mindig nagyon pöpecül szoktam megcsinálni, de ez a rg , esküszöm nincs még egy ilyen szar motor, már az összes létező hiba előjött ami elő jöhet.

Az Őzikék nem elég érdekesek durci?
bahh énis vettem egy kondit bele erre nem megy be a helyére!!! ennyit érnek a kisipari szarok!!!!!!!!
De mé minden kisipari szar!!!!!!!!!!!!!!!!
elöször rendes simsonét azzal nem volt jó most lada kondi van kivezetve a blokkra és szikrázik! nem kondi baj van most házilag tekercselt gyujtotekercs van benne veszek egy újat ha azzal se jó akkor nemtom mit csinálok vele
Milyen kondit vettél bele?
Mert pl. a magyar olyan hogy eleve nem is müködhetne már akkor szar amikor legyártják.
Én ilyenkor mindig úgy járok, h a legapróbb dolog szivat meg! olyan dolog, amire nem is gondoltam!! Kis apróság!!! (itt nem CSAK a mocóra gondolok! )
küldjek gyufát?? én per pill a simsonommal vok így a megszakito állandoan szikrázik és beég már mindent kicseréltem benne trafó, tekercs, kondi, megszakito mindent és még se jó
Általában a kissebb dolgokat én is meg tudom szrelni de ha állítani kell sokat akkor..
Bár most elég közel van hozzá hogy tüzifává váljon
amit már megmutattak azt én is magam csinálom, de egyébként nem merek belekalamolni, mert én tuti elrontok benne valamit amilyem szerencsém van mostanában!!
nekem is szerlő
Én meg magam szerelem a mocimat :D

Igen, Ti ilyen aranyosak vagytok!!!!!
Nekem nincs iylen gondom! Faterom szerelő!
Vajon mi lehet ennek az oka? Nem tudja valaki?
Mi iylenek vagyunk


Jó kép
Hát mivel lány képzeld a lányokkal kedvesnek kell lenni.