Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem az vok de szoktam bennt járni
rsata: te is debreceni vagy? kirááály
van ott már elég fasza banda igaz hihető!?
Hááát, öcsém szeretne RS50-est, én mivel 21 múltam, 125-ösre gondoltam De nagyon rendes gyerek lehetsz, h megengednéd, h kipróbáljam, csak sajnos én még váltós mocit nem vezettem...
Nnna, igen, ilyenek a debreceniek Komolyan, előre örülök Ha meglesz a jogsi+ a moci, jó kis debreceni bandát fogunk összeállítani, hidd el!
Én úgy hallotam hogy 6 ezerre megbasznak érte de én is most csinálok meg csináltatok matrica rendszámot az enyémre Vagyis a tábla meg a keret megvan már csak a matrica kell és kész
Hello! Szerintetek, ha ezt rárakom a motorra, megbasz a rendőr?
Ok
És Rs 50 akarsz venni?Mert ha igen akkor megnézheted az enyém meg ki is próbálhatod hogy milyenek az Rs-ek
Ááá, Hihető, én jövőre csinálom a jogsit Erre az évre lekéstem róla+ pénzem se lett volna+diplomamunkát is kell írnom+államvizsgáznom is kell!
Csak beugrottam ide, h felszedjek némi ismeretet és tudást, és hogy szerezzek pár motoros havert
De ha lesz gépem, feltétlen szólok, és megyünk túrázni OK?
Hello!

Eladó egy 2003-as Rs50 első lámpa! Akit érdekel, keressen meg, vagy hívjon fel: 06308519052

Köszi, Rich
Neked van valamilyen mocid?Jövő héten össze futhatnánk
Jaja
igen az a Gergő!
na én meek szunyálok... holnap mielöt a Katana ellen meek fel jövök még pár tanács ért na pá mindenkinek
smith- tokajban voltál a találkozon? mer ott volt sokk ilyen polo
De én azt mondom h ezzel a magyar vagyok nem turistással semmi gond,de a msáikkal :inkább lennék turista......azzal ha meglát egy hungarista akko van gond
hát én ezzel mászkálok ösze visza és edig még semmi nem történt bár csak pár hónapja van meg a póló
aha ilyen kitűzővel még nem találkoztam,de a másik póló amit mondtál az hamisítvány de nem rossz csak ha rajtam van és találkozok egy hungaristával megöl
Te az a Gergő vagy, aki osztálytársa volt a kereszttesómnak az ÉZIben?
smith: láttod aszt a kitüzöt? azon is az van ami a pólón
mecsery itt laksz tőlem egyutcával arébb!:D Jövöre tervezem 25rst vagy nsr-t:P szal majd motorozhatunk eggyütt
de én már láttam a pólónak a testvérét pont ilyen csak "inkább lenék turista mint magyar"
Még ha a betűket nem is látnám akko is tudnám h ilyen stílusa csak a ,,Magyar vagyok NEM turista" pólónak van!!!!
te honan veszed ki mi van rá irva? ott el hullámzik aszt nem látni pár betüt
a pólód viszont naon király!!!én is tervezem h vegyek ilyet,de mindig találok másikat és kimarad!!!!
én öseim még nem ismerték a motor elméletét ök még a rizs földön talicskákl mentek