Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baszd ki! kiderült, hogy kecsón min. 6 RS50-es és kb. 5 125-ös van!
mára nem ígérem mert azért nem meek el großelternekhez
Tartsunk nosztalgia estét
Balko ennek örömére én is megkeresem a régi fotókat:D
Feltetem egy új képet találtam 1 képet az ösökről és már ők is mocoztak
én amikor pl. lámpánál állok és amikor sárgára vált, 5e-ig! Aztán húzom izomból, és a kuplungot szép lassan engedem! Nekem rohadt jól ugrik! Hát a Katana az semmi! Ma nyomtam le egyet! Egykerék...? Nekem nem megy! kb. 1m-t olyan 30 cm magasságban!
hát a nagyob gépekel már ugy váltanak mintha rúgnák a váltót kupi nélkül de a nygaob gépekel miért váltanak ugy?
enyémen is lehet ugy mert simán beveszi a fokozatokat
de szerintem használd a kuplungot azért van ott
mindig igy kell??? ja amugy az uj rs125ön lehet kuplung nélkül váltani... az én 2005ösömön is szabad igy váltani?
5ezer körül enegdki gyorsan...
passz
ha ugy 4ezer körül nem csusztatom hanem lassan ki engedem akkor le ég a kupi?
Én ha ide adják a simsont egy 1órara haverok megszokom és egész jól tok kuplungolni de sajna naon régen mentem már vele és elfelejtetem.
én szerintem énse naon használom normálisan a kuplungot mer sokkszor kuplung szag van...
Hú akk ténleg ki kéne vmit találni mert ha eltolod a rajtot akk nehéz egy robeszt vissza fogni.
Kuplung témában nem naon vok otthon mert én nem naon vezetem még váltós gépet én is a tavaszal veszek gyorsaságit remélhetőleg rs-t és még nekem is meg kell tanulni normálisan a kuplung használatot.
akkor ki kéne filózni valamit az indulásra mer holnap lesz egy versenyem egy Suzuki Katana ellen kéne egy módszer ahol nem esik visza a fordulat az alsó tartományba mikkor indulok
Hát sztem ne keróz vele mert ez a motor nem arra való meg nem is naon lehet vele én is mostanában gyakoroltam kerózni de 5-10méternél nemtok többet pedig robogóval könyebb mint váltosal.
akkor én hogy tudnám folyamatosan fen tartani a fejet? amugy nem müxik amit rsata mondot mer mikkor egy keróra fel megy akkor visza essik a fordtulat ugy 6-7 ezere
Hát nem tartotam megy amig visza nem vettem a gázt de tod a simónak könyebb az eleje mint az rs-nek.
hát nekem most fel dobta asztán azonal le is ment te hogy tudtad tovváb tartani?
Amikor engem rá ültetek a simóra mondták nyugodtan vágjat ki a kuplungot én persze kivégtam eredmény 5méter 1keró
srácok ki dobta egy keróra de ugy ahogy volt le is eset az ora... szal hogy tudnám meg tartani? amugy most egy keróztam elöször!!! nagyon jóóóóóóó!!!!
Talán nézd meg az adatlapját egyébként rs-e van.
Hihető: neked is RS 50-esed van?
Motozsolt: OK, te győztél