Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az szép!! Na mondjuk nálunk is van olyan szerelö, aki minden blokkszétszerelésért elkér 7 ezer forintot!! Es tod még az a szar, hogyha nem jó, akkor mégegyszer szét kell szednie és még rászámít 7ezret!! és haverommal már 2x megcsinálta!!! Pedig a szerelő volt a béna!!!!!!!
Kaszaperen van egy csávó! haverom kért tölle árajánlatot! Az 30ezerért szedné szét a blokkot! a hülyéje
Valami hihhetetlen, hogy durcicával milyen kedves mindenki
Jó biosz tanulást
Még nem hoztam el, mert bioszt tanulok! özikéből csinálok kiselőadást!!
Nemsokára mek érte ha kész van! nemtom mennyiért csinálja meg a srác, de ebbe még a gyertya is benne lesz! Nekem mindenre van kedvezményem, mert naon jó haverom!!! szerintem mindennel együtt belefér 5000be. Nem tom még, h mi csörgött benne, még neki sem volt tippje!
Na momdjuk amikor az 1. kereket intézte nekem 2 millát akart elkérni, mert azt mondta, h valamiből meg kell venni a TL 1000st!!
Majdnem lehagytam!!
én már jó pár hete idom nélkül hajtom csak suliba járásra használom meg boltba
Elhotad már a szerelőtől?
Mi baja volt?
elvileg... elvileg és gyakorlat között nincs külömbség elvileg!!!!
ne fossá béke van! (Bocs)
csak nem esel el! De ha idom nélkül mész akkor az ne mjó mert nem úgy tereli a szelet! egy ismimnek zx12-r je van elnyalt az idomokat levették neki a szervízben asztán az első kanyarban kisodródott! mert nem terelte neki!! emg elszámította megát! Amúyg a srác nagyon tud elvileg... jó kölök!
rsata,hogy megy az rs-ed?(125)
naon szép!
majd egyszer most elvileg matekot tanulok meg nemtom mikor fogom összerakni fosok h elesek vele és annyi a friss festésnek
képet!
Okés!! Már alig várom!! Mi csörgött a blokkodban? Menyniért javítanak nállatok???
kész lettek az idomok 20ba volt összesen , 10 a festék, 4ezer a többi cucc ami kellett és 6 a munkadíj szép lett
szia!! ok de ha ara gondolsz, akkor még nem most lett lefestettve (sajna!!!) csak valami csörgött a blokkban és valószínü ezért vágta ki mindig a sebességeket!!!! Hát már elég ciki volt, h mentem vele, felpörgött és kész. Úgy látszott kívülről, mintha én nem tudtam volna váltani!!!
de ha a festés kész lesz a télen feltétlenül megmutatatom!!!!!!Oksza?
szolj ha hazahoztad! Csinálj képet rolla! És muti meg!!!!
Sziasztok!! Rs tali, az jó ötlet, de már megint miért ilyen messze??? Na mindegy, Majd meglógok itthonról!!!! (persze ha mehetek veletek!!???) elm most is el vok tiltva a számgéptől, de ha apám fel tud mászni a lépcsőn a törött lábával, akkor kiverhet előle!!!!
Ha minden jól megy ma hozom haza az Rs-t!!! Rem készen van már!!!
nem rossz ötlet
majd megnézem ma ha sikerül felébrednem
ne azt nézd h csak elöl hanyas van ha pl 12/47es akkor az nem rossz
jó kérdés nem tudom
majd ha rárakják a kipuffot akkor kicsit nagyobbra cseréltetem mert ez tényleg röhejesen kicsi
hátul hanyas lánckerék van?
nem rosz ötlet
rem addigra már minden pöpec lesz a mocimon amúgy biztos nem 12-es a fogaskerekünk mert nagyon pici
én menek kunmadarasra ott összefuthatnánk meg gurigázhatnánk
Találkozzunk Május 1.én Kunmadarason???!!!
vagy a pap bombázó lánya
arany közép út mind a 2