Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

okés köszönöm
Ha a motor közelében leszel hivj fel és elmondom!Tel:06 70 459-6036
Köszönöm szépen,még anyi kérdésem lenne,hogy a müszerfalon villog egy villás kulcs de a motornak semmi de semmi baja azt a villogást,hogy lehet megszüntetni ?
Új malossi membrán AM blokkokra 6500FT+posta.Tel:06 70 459-6036
Oké ha lesz idöm rakok fel ide képet
Szia képeket tudsz küldeni a gumikról ? évj t stb ár előre s hátra is kellene 100/80 130/....
Köszönöm szépen,még anyi kérdésem lenne,hogy a müszerfalon villog egy villás kulcs de a motornak semmi de semmi baja azt a villogást,hogy lehet megszüntetni ?
Nekem vannak minöségi használt gumijaim 6000ft.-tól
2 ponton van benne folytás ha mindkettö benne van akkor 40.-nél többet nem megy!ha többet megy akkor a könyökben lévö belsö folytást már eltávolitották ezt 500-1000.-nél veszik ki szakszervizbe.a másik az kivülröl is látható.A kipuffogó könyökön van egy csö amiben visszafordul a kipuffogó gáz s ez által folytja a motort azt le kell vágni és beheggeszteni a helyét.Meg esetleg át kell a karbit fuvókázni!Nagyvonalakban ennyi!
A 9-es számú távtartó mérete érdekelne! 99-es évj.!
Üdv. Egy kis segítség kellene! Meg tudná valaki mondani, az első kerék
távtartó gyűrű milyen széles? 99-es RS50-be kellene, hiányzik és nem tudom hány mm-es kell bele?
Sziasztok v an a családban egy 2006 os rs 50cm es gép a gyári folytást hol találom benne vagy honnét tudom meg hogy benne van e még 11 ezer km van benne.
Nekem lehet lenne egy 3000Ft ért..érdekel? Ha érdekel megnézem
Szia!
A kipufogó meg van még? Ára?
Szerinted RX70-re rá lehet rakni? Am6
üdv.
valaki tudna nekem segíteni 110/80-17 ilyen méretű gumi kellene jó állapotú.
Üdv.
Akad egy, kulcs nélküli. 2000 Ft.
tel:06 70 459-6036
Szia !
Nem látok neked teló számot lehet én vagyok a béna, nem tudom !
Szóval írd meg nekem emailba, hogy hogyan gondolod, vagy kéne neked valami blokk alkatrész. itt az emailom: dezsodavid22@citromail.hu
Üdv.: Dávid
Nekem van hozzá naggyából minden!adatlapomon találsz elérhetöséget hivj és megbeszéljük!
üdv érdekelne engem alkatrész aprilia af1 50 rv6-hoz pár alkatrész!
hőfok jelző
gázmarkolat
hátsó féktárcsa
eke(hűtőidom)
gázbovden
km spirál
fordulatszámmérő spirál
üres jelző
az lenne a király ha valakinek meg kéne valami blokk alkatrész mert nekem van ehhez a típushoz és tudnánk cserélni
Üdv.: Dávid
Helló!Érdeklödnék hogy meg e van még a tanksapkád?Ha igen akkor mennyibe adod?
Köszi most már nem aggódom....
Sziasztok!

Én mikor 80ccm-es hengert tettem Am5-re, nem tudta beindítani az önindíó.Nem volt már új az akksim, de henger csere elött még indította. Vettem új akkut, de nagyobbat mint a gyári...12Ah-at .Igaz nehezen tudtam betenni a helyére, de megoldottam...Azóta semmi baj az indítással, röhögve indul.
Szerintem azzal se lesz gond
Köszi szépen, remélem 80ccm vel is jó lesz...