Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv.
Nézd meg csere érdekel rs50.
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Eladó egy eredeti olasz Minarelli AM 6 blokk bontva, olcsón! Ami van benne:

Top DUE+ 90cc hengerszett: 25000ft
Top Racing telisonkás főtengely: 20000ft
olajpumpa: 2500ft
gyújtórész + lendkerék (Ducati Energia): 6000ft
blokkfelek: 6000ft
RS dekli (0km-s vízpumpaszettel): 3500ft
6-os váltó: 7000ft

Ha érdekel valami akkor írj ide, vagy a rocky96@citromail.hu címre. Postázom is. Igény esetén képek.
Csak hátsó féknyereg mennyit ér?betét nélkül?
Hali! Keresnék 2000-es RS 50-hez jobb oldalt lévő, háromszög alakú alumínium konzolt, amelyre a hátsó fékmunkahenger, valamint fékpedál van felfogatva.
a versenymotorokat is tolják :D de egyébként szerintem nem fogsz külön gombot találni, de legyen szerencséd :)
Üdv mindenkinek.
Olyan problémám lenne hogy az széttörött az indítógombom az rs-en.
Nem találok sehol sem.
Valaki tudna segíteni?
Tologatni nem buli
Előre is köszi.
Helló.
Kicsit körbenéztem, gyári használt blokkokért 40-45000ft-ot kérnek, én odaadom 60k-ért így kompletten. Gyújtással, lendkerékkel. Kicsit alkuképes is vagyok ha komolyan érdekel.
hello
érdeklődnék hogy mennyibe adod a blokkot kompletten ?
üdv : János
ilyet keresek
köszi
csak az első a jó?
Eladó alkatrészek:
-kevlár kuplunglamella szett rugókkal
-dellorto olajpumpa
-feszültségszabályzó
-elektronikus indexrelé
-tuning membránház polini carbon lapokkal,szívócsonkal
Érdeklődni az alex_94@citromail.hu címen lehet.
Az első a jó a gömbi rs-hez.
Az igaz, azért nem 80-ra gondoltam.
sziasztok egy kis segítség kellene hogy melyik fejidom tartó konzol lenne jó nekem nem akarok rosszat vásárolni
Akkor hírdetni kell hosszasan. Mi az ára? Amennyiért elviszik. Ha szerencséd van hamar eladod. Ha nem akkor meg évek múlva is a nyakadon marad. Malossi főtengőt 103000.- is láttam. Gondolom 80K lenne a jó ár érte. Viszont ki vesz "használt" főtengőt ebben az árkategóriában.
Értem. És akkor mennyit ér szted? A többi cuccra is irhatsz árat ha tudsz, mégis csak jobban képben vagy az árakkal. Nekem sok pénzemben vannak, és el kótyavetyélni nem szeretném őket, de azért irreális áron se szeretném adni...
Drágább persze, de én ennyit költenék rá.
Én még jóval drágábban vettem Azóta se találtam ilyet, ezért nem tudom h. mennyit érhet most... Szerinted 25k-t ér ez?
Már megrendeltem egy teli sonkásat 25K-ért. Gondolom annyiért nem adnád!
Helló.

Minarelli AM6.
2007-es aprilia rs-hez van valakinek tükör vagy műszerfal?

15 ezerért eladó 20007-es derbi blokkra gyári jó állapotú hengerszett a hengerfej nincs meg.
szia a blokk am6-os vagy az új derbi blokkos?
Heló.
Nem tudom, mennyiért mennek ezek kb? Én kb 2 éve vettem, mikor tuningoltam, de nem is használtam.
Szega! és mennyi lenne a főtengely?