Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló.Valakinek nincs véletlenül RS 50-re való trafó eladó?
EZ lenne,de levan törve az egyik felfogató füle (
Kompresszió hiány. Jobb esetben csak gyűrű csere.
Használtban valami 7K az egész. Szerintem nem adják külön a tengelyeket.
Szia!

50-es a henger és SHA 1412 karbim van.
Csak alapjárati állítás van semmi más.
am6 blokkba keresek 6 sebbséges váltot de csak a 2 db válto tengely kell fogaskerekekkel nem kell léptetö villa nem kell váltodob
Szia!

Szerintem vagy porlasztó beállítási problémád van, vagy gyűrűcsere megoldja a problémát. Mekkora karbi+henger van rajta? nekem is csinált ilyet és gyűrűt kellett cserélnem . De utána meg annyira jó lett hogy karbit is tettem nagyobbat.
Sziasztok!

Valaki szerelt már 50-es szívlámpás Rs-be 125-ös szívlámpát?
Végül is arra lennék kíváncsi, hogy össze passzol-e az 50-es fejidom a
125 lámpával. Előre is köszi a válaszokat.
üdv:
Valakit érdekelne ez a gyári hengerszett?
A hengerbe kb 2-3 ezer van.
A vertex dugó meg szinte semmit se futott egy fél doboz power1 et ment és én kaptam nagyobb szettet.
bővebben email:eres012345@freemail.hu
Heló ha még meg lenne szükségem lenne a bisztosíték tartóra és a fejidom és az oldalidomot összekötö 2 müanyagra ami az óra mellett van írj majd mid van köszíi
Hellósztok!
Szeretném lecserélni a hengeremet. Kezdem megunni ezt a fojtott megoldást. Tudnátok valamit ajánlani milyet vegyek.
Inkább vashenger kellene. Nem bízok ezekben a hengerekben amivel tele van a net, kínai vagy nem is tudom milyen. Vagy esetleg van tapasztalatotok velük. Lehet jó lenne egy felújított gyári is ami nem fojtott? Nem tudom milyet kellen ami nem túl drága.
Szia motopatrik@gmail.com 0630 6379747
Aprilia Rs 50 gyári komplett kipuffogó rendszert keresek korrekt áron 99.-töl 2005.-ig évj.-ra
helló Írj egy elérhetöséget ha megtudunk egyezni érdekell az összes cucc.vagy csörges meg!tel:06 70 459-6036
elado egyben vagy alkatrészlént
Hát simsonosok mondják, hogy ha 40-nél többet nem mennek a motorral akkor 40K-t is elmegy. Én egy évadban ( már régen volt) 8k-t mentem vele és generálozni kellett minden évben. Szóval vagy motorozol vagy a km.-t gyűjtöd. Áttétel cseréhez én hengert és kipufogót is cserélnék mondjuk az RS-hez valót raknám rá. Az 10Le.
Sziasztok,

egy széria 50-es AM6 blokk max. mekkora fordulatszámon "szeret" járni tartósan (ahol nem kell 10 ezrenként generálozni)?

Láncszettet kell cserélnem a kis krosszmotoron, és gondolkodom rajta, hogy változtassak-e az áttételen - most a 110/80-18-as gumihoz 11/52-es van (ha jól tudom, ez a gyári).
Ezzel 50-nél többel nem nagyon szoktam menni, ott a Gearing Commander szerint 6750-et fordul.

Van valakinek ilyen tapasztalata, elöl egy 12-essel pl. nem romlik le nagyon (az egyébként sem fickós) gyorsulása?

Változtatott valaki a gyári áttételen? Ha igen, mennyire?

Köszi!

-halicki
Rs50 alkatrészek eladóak!Irj még van pár ami a képen nincs!
am6 blokkba kellene hézagolo alátétek ha lehet az összes válto váltodob kuplung tehát minden
Privát ment.
( Bocs, elrontottam: kiafene@gmail.com)
Hello!nemjo az emailed. . helyett kukacot is irtam irj te, motopatrik@gmail.com
Csak a konzol kellene. A többit szerintem folytassuk privátban.
kiafene.gmail.com
Hello!Igen van,csak a fékpedálról amit nyomni kell levan törve....!meg hogy kéne pontosan a fékpedállal vagy csak konzol?
Helló motopatrik! Az email címed nem müxik.
Keresnék 2000-es RS 50-hez jobb oldalt lévő, háromszög alakú alumínium konzolt, amelyre a hátsó fékmunkahenger, valamint fékpedál van felfogatva. Van esetleg?
Aprilia Rs 50 Bontódik!