Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Nincs esetleg valakinek 2006 utáni rs-re műszerfala?
Hat en csak meteorba talaltam 50 mmest 11500 ft ért
Szerintem ez egesz elfogadhato marka!
katanas.
Látom a szettet és kérdésem lenne hogy én az 50cc-be vettem a vertex dugaggyút 18k-ért.
Viszont most nekem is 80.as szettem van de érik a dugó csere az ilyen 50mm dugó mennyibe fáj vertex,wössner stb..?
23000 ft :)
Eladó a képen látható kiválló állapotú am6 ra való 5 felömlős Top 80-as hengerem. A henger frissen furva, 0 km-es.Új 51 mm es meteror dugattyúval. A hengernek semmilyen hibája sincs. Nem összekeverendő a mostanában kapható 70 es kínai hengerekkel, aminek a vezérlésén van mit alakítani hogy használható legyen és a dugattyúja a nagymama aluminiumkanaliból készült :)
Hivj bátran! :) 06209564824 nagy1122@freemail.hu
sziasztok..keresek..rs 50 99-03 közötti tipushoz bal indexet és bal oldali lábtartó konzolt-lábtartót...és váltókart! árat kérnék privátban! gabor8181@freemail.hu üdv 30 605 6883
szia csak eladoak az alkatreszek a kipu frissen van gyapotozva ha a posta megfelel akkor 25+posta koltsegert tudom ajanlani nem torott vagy lyukas.
A rendszer érdekelne?
Mennyibe adod, esetleg csere?
sziaztok az rs emrol tudni kell:Dr 70 ccm henger,erősített top kuplung lamella szett,malossi membran haz ,uj onindito,új szimeringek csapagyak,10kmes valto,19mmes szivocsonk ,19mm dellorto karbi az alkatreszekben 2000 km sincsen tavaly nyar vegen lett osszerakva szamlaim vannak rola. Minden mas is elado a motorrol vaz,idomok csiszolt alapotban vannak,felnik gumikkal, elso hatso teleszkop,elso hatso lampa ,muszerfal , turbokit sport kipu. stb szoval mindene :)
Szia a henger 70 ccm-es A dugos 2000 Km-es
Email: kadar45@freemail.hu
Szia. Henger mekkora?
Sziaztok Bontódik 1 Rs-50 1998-as évjáratú tavaly felújított motor egyenlőre egyben van de kérésre bármit bontok ha érdekel valami képet küldök az alkatrészről nagyából mindne tavaly lett nyár végén kicserélve: új henger,kulpung szett,karbi,szívócsonk,csapágyak,szimeringe,hajtókar 2000 km van bennük. A váltóba van kb 10 km, önindító új. egyszóval szinte az egész a motor teljes egészében mindene megvan bontásra került képek és számláim is vannak erről :) akit érdekel valami írjon :)
Helló!
Van eladó rs 50 első felnim nullkilométeres gumival,fékkel együtt,érdekel még?
Üdv urak!
Keresek rs 50 felniket, kétkarú lengővillás verzióhoz!
Köszi:)
Szia!

A vázat épp most vitték el. Kérlek írj egy emailt és megírom az árat az idomokra!

honda4022@gmail.com

Üdv
komplett váz? idomokkal?ár?
Üdv Mindenkinek!
2004-es Aprilia rs 50 összes alkatrésze eladó, számlaadással és egy hét garanciával. Egy két dolgot már elvittek, de a java még megvan.
Érdeklődni emailben lehet.
honda4022@gmail.com
Nem is akartam javítani, már régen kiszedtem a termosztátot, anélkül is teljesen tökéletesen működik a gép :D
Nem javítható szóval csere vagy kihagyod.
Hát már mindegy, csak simán kiszedtem belőle, így most pont jó, csak annyi, hogy mikor beindítom, akkor hagyom járni 1-2 percet, hogy azért melegedjen be valamennyire, mert hát termosztát nélkül nehezebben melegszik be :D
A termosztátban viasz szokott lenni, mert annak nagyon magas a hőtágulása. Amikor félig nyitva marad akkor általában kilyukad a viasztartály.
Akkor elmondom neked, hogy amikor megvettem, be volt rohadva termosztát... félig nyitott állapotban volt, 6-7ezerig tartotta a 80 fokot, ha meghúztam, kapásból futott fel 100-ra xD
Az enyém felmegy 70-75-ís nyáron melegben, mondjuk kapja is az ívet rendesen, ha dobnék rá nagyobb hengert akkor 150-es leonardonak a hűtőjét feldobnám rá az tuti
Hát előbb kellett volna beszélnünk mert akkor tuti 70-es vettem volna én is.