Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem érdekel valakit akkus gyújtásos gyújtásalaplap lendkerékkel?
uj am6-okon ilyen van.
külső jeladós, trafó is van hozzá
10e
rumpibandi@gmail.com
lenne egy eladó malossi karbon membránházam eladó jó minarelli és esb derbi blokkhoz is!, 5500ft
rumpibandi@gmail.com
Ára?
Szép motor!
Sziasztok!
Bocs, tudom, hogy RS fórum, de hátha érdekel valakit az eladó TZR-em.
Köszi. Az enyém sok munka árán lett elfogadható kinézetű, viszont ezen a vason látszik, hogy mindig is vigyáztak rá. Nagyon szép
Köszi! Azért közelebbről nézve 1-2 hiba azért van az idomon, de nem feltünő. Amugy a tied is patent! :)
Nagyon patent . Új?
Tavasszal lehet eladó lesz az rs-em: 80-as polini vas hengerrel, 24" dellorto karbival, gianell kipufogórendszerrel
Eladó egy 70 köbcentis Polini alu henger szett polini hengerfejjel újszerü malossi dugattyúval kompletten 25 000ft.19.-es dellortó karbi 10 000ft.tel:06 70 459-6036
Nekem van vadi új 17.5 karbim 12 000ft+postaköltség.tel:06 70 459-6036
üdv.
Nem akarok hülyeséget mondani, trapézlámpás Rs 50-esen volt. Ha kell akkor a forever374178@freemail.hu-ra küldj egy emailt a szállítási címmel. Viszont csak jövőhét hétfőn tudom feladni, ha úgy jó.
Üdv.
Sziasztok!
Esetleg valakinek lenne eladó 17,5 vagy 19-es dellorto karbija?
Köszönöm szépen
Jól van az biztos, hogy patent a tiéd
De lépeget az enyém is elég szépen
Úgy kezdtem, hogy ne sértődj meg, bele nem látok. Te se ítélj elsőre, mivel a képek amik az adatlapomon vannak majd 3 évesek. Szóval az már nem 50cc, meg nem gyári kipufogó, meg karbi, szóval szerintem kiállnék azért
Véleménye lehet, van mindenkinek
Én a belsőre költöttem ;) Szóval nem bántásból mondom de kevés lenne mellé a te 50cc
nem akarlak megbántani, félre ne értsd, de szegényke külsőre eléggé oda van
Helló!Kellene akkor az a tanksapka!Postával megoldható?Aprilia Af1 futura 50-hez jó ugye?
Itt a kis Rs.em!
Sziasztok. Keresek dellorto PHVA 17.5 hez alkatreszt vagy komplett karbit.
köszönöm
Igazán nincs mit ha bármi problémád akad a jövöben szólj nyugodtan elég jól ismerem a tipust amiben tudok segitek szivesen.
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni Aprilia RS 50s Sportmotor
Megyek vele 80-90km/hs tempóval és olyan mint ha megszorulna megáll (de a kereket nem blokkolja) és utána miután megállt szivatóval beindul újra és megy tovább!
Karbi meg mindene kivan pucolva
Kérlek Segítsetek mi lehet a baj :
Nagyon szépen köszönöm a segítséget az Apriliával kapcsolatban egy pár ezer forintot megspóroltál nekem köszönöm .
Belsőjeladós Ducati energia gyújtást keresek!

Mind1,hogy debin,am6,vagy malaguti blokkon volt.. ha van,írj!

szotyilow@citromail.hu