Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali!
Én 70-es hengerrel használom az Rs-t és semmi gond nincs vele, normálisan indul önindítóval is.
Sziasztok Lenne egy fontos kérdésem:Am6 os blokkra szeretnék egy 70 v 80-as hengert tenni viszont nem tudom h az önindító be tudja e majd indítani.Egy ismerősöm így járt egy 70-es scarabeoval, és nem az akksi az oka....Ha valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban lécci irja meg!Köszi előre is!
Eladó!
Nemsoká itt van a tavasz, itt a lehetőség egy jó gép vásárlására! ;)
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_50-7200623
Hali,
azért ha minden gyári, fojtott henger, kis karbi, gyári kipu akkor nem megy százat. Jó ha 70-et. Az enyém kb ennyit tudott.
Hali, egy gyári kb 100-ig kimegy, tovább nem hiszem, esetleg áttételmódosítás után, de ugye az már nem gyári... :D
Szia,nekem van polini,denemtudom mekkora!
Helló!
Az a kérdésem hogy mennyit megy egy 2002-es gyári RS 50?
Nekem gyárival forgott 16k-t, ne ott keresd a hibát, inkább karburálás szerintem
Létezik "ütött" lendkerék "ék" ezzel lehet pár fokot módosítani az alap előgyújtáson. Amúgy meg amit a motor kíván, a nagy előgyuszi nem biztosan kíméli a motort.
Erről a sárga szinű top performance cdiről van valakinek tapasztalata?
Nekem forgott gyári CDI vel is.. lendkereket ne tedd arrébb.. abból semmi jó nem lesz (az ék nem igen engedi... ;-) ).. Ha nem forog akkor karburálási, gyertya, vagy henger gondod lesz...
Sziasztok! Tudja valaki hogy a gyári rs ducati energia cdi korlátozza a fordulatot? Tuningnál elég arébb tenni a lendkereket a nagyobb előgyujtás miatt, vagy mindenképp kell másik cdi?
hali, valakinek am6-ra van 70es hengerfej?
Eladó szép állapotú RS 50!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rs_50-7200623
Hello ! keresem 26mm karbihoz szivocsonkot!
Térfogat növelés
Még egy henger rá?
Üdv.
Aprilia rs 50 (2008)-ra valaki tudna láncot javasolni?
Hát ez nem simson, egy egyszerű hézagolási problémától a széttaposott váltóig bármi baja lehet.
Sziasztok váltó beállításhoz szeretnék segítséget kérni! Az lenne a problémám hogy kidobja a sebességeket és lefelé nem mindig vált vissza. Nem tudom hol lehetne állítani a váltóján.
Inkább bővítésének nevezném
Csak nem nagyobbra váltás? :)
Sziasztok
Eladnám 50-es DR 5 felömlős hengeremet, ami rendesen be lett járatva (1000 km) azután ugyanennyit tettem bele kb. Újonnan vásároltam, nem gagyi kínai henger, alapméretes dugóval, nagyobb sürítédű hengerfejjel, nagyon jó kis pörgős henger mindennapi használatra tökéletes. Van még egy gyári Minarelli hengeremet is, ezt fúrni kell. Az árak megbeszélés tárgyát képezik. nemezis59@hotmail.com
Srácok ideje nagyobbra váltani

hirdetés