Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha érdekel, nekem van egy eladó giannelli kipum... :P
De Neked valami Technigas rendszer van a gépeden ha jól emlékszem.
Mi volt a baj a hangtompítóval? Amúgy én is fontolgatom valami komolyabb kipu vásárlását.
Köszi, igyekszem, már a perforált cső is készül, lassan összeáll, csak még két viton gyűrű kell
Bizony egy hangtompitó készül belőle, ha minden jól megy, lesz vudu feltétlen
Precíz munka.
Emberek, hogy ez a motor mennyire elnyűhetetlen... :D immáron túl van a 60000km-en... :D és még mindig tökéletesen működik, lazán tartja a 80-90-es utazót :D
Ez egy kipudob lesz? :D Hangról majd raksz fel vidit?
Sziasztok
Gondoltam megosztom veletek az új "projektemet"
17.5 19.-es 21.-es teljesitmény növelö ÚJ! tuning karbik eladók.Ár:12 000ft sportlégszürö 3500ft.szivócsonk 3500ftpostai úton is.Tel:06 70 459-6036
Helló ha valakit érdekelne van egy 70ccm es hengerem am blokkra malossi membránnal henger fejel tömítéssel gugattyuval 12e magyar pénzért, semmi hibája működőképes motorról lett levéve.
Hello! 2000 körüli!
Kattints a nevére és a legördülő menüben vannak az eladó cuccok.
Szia
Mikori rs -hez és miket adná el?
Sziasztok!Rs 50 pár alkatrész eladó!
Rs fejidomot keresek. 2006-2011 torottet is MEGVESZEK!
nagyjából csak az idomzat, meg más a kormány, a blokk és a váz ha jól tudom ugyan az
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy az rs és az rs tuono között az idomzaton kívül van valami különbség?
Az "asszem" nem a legjobb válasz!
link

1999 től már egész más a méret! ;)
Szóval vagy kiveszed a régit és leolvasod róla mi a mérete.
Vagy megnézed mikori a motor!
99es asszem :) köszi szépen :)
Ha, írsz egy pontos évjáratot akkor kicsit könnyebb! :)
De,szerintem ez lesz az!
link
Sziasztok nem tudja valaki hogy mien (simering) kell az első teleszkópba? mi a mérete?
köszi
üdv
Szia!HHát nemtudom,kell a tárcsa,meg a fokaskerék? és te mennyit gondolsz érte? irj erre! motopatrik@gmail.com
Szia!
A felniért mennyit kérnél ?