Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

BUÉK minden márkatársnak :)
Akkor szerintem 20-25 között valahol
Az már megvan csinálva!
Szerintem max 15, mivel el van görbülve az összekötő csöve. Azt meg ugye javitani vagy cserélni kell, ami nincs ingyen
Sziasztok! Egy ilyen arroe kipufogórendszer mennyit ér?, köszi
Hellósztok.
Leo vince v6-ot használ vagy használt valaki? Vélemény róla?
Viszont mindenkinek!
Szerintem keresd meg a nagykereskedéseket, hogy mit tudnak behozni. Ilyen képek alapján kapsz olyan hengert, hogy fene tudja honnan van! Ismerőstől rendeltem a web áruháza képe alapján főtengelyt, de amit hozott a nagykerből még csak nem is hasonlított a képre. Mert a pénzt elkérik a weblap kezeléséért, csak elfelejtik frissíteni.
Boldog Karácsonyt tipustársak
Sziasztok.
Vásároltam PetyaRS50-től alkatrészt, és tényleg nagyon jó állapotú minden ahogy írta is lejjebb. Csak ajánlani tudom mindenkinek, gyors, megbízható, pontos, és nagyon jók a cuccok.
Nem utolsó sorban elég olcsón is adja őket
Ez a tengely gondolom a gyári 50-es hengerhez, és a gyári főtengelyhez képest van kisúlyozva. Ha én felteszek egy 80ccm körüli hengert 50.5-ös dugóval és egy telisonkás főtengelyt, akkor megváltozik minden súlyeloszlàs ezért gondolom hogy a balansz tengely nem sokat számit hogy bennt van-e vagy nincs.
És szerinted a rezonanacia, ami rázza a 15 kilós blokkot az honnan veszi az energiát?
Sziasztok! Most fogom széthuzni a blokkot főtengely csere miatt és arra gondoltam ha már szét van szedve, milenne ha kidobnám belőle a balansztengelyt elvégre ha begondolok visszafogja a motort hogy még azt is forgatnija kell a főtengelynek. Gondolom tuningnál ki szokták szedni csak kérdés hogy mennyivel lesz nagyobb a rezonancia?
Keresek ilyen hengereket mint ami a képen is van jó állapotú érdekel képpel áral a tomirx75@gmail.com ra kérnék ajánlatokat!
Nem vagyok benne biztos, de ha világít is a műszer akkor két plusz kell rá a gomba vezeték meg egy test, ami akár a felfogató csavarja is lehet.
Segítséget szeretnék kérni! Hogy az RS Hőfok mérőjét hogyan kell bekötni? ugye Gomba kábele, és plusz minusz. remélem tudtok segíteni! előre is köszi!
Én hívtalak ma fel telón valószínű holnap holnap után hivlak megbeszéljük a részleteket!
a dugattyu az ujszerü szinte semmit nem ment még a honolás látcik rajta hengerfejjel egyutt van van bontott rozsaszin is ami többet ment 25ill 30eft ha utalsz postaingyen van
Szia a rózsaszín top hengeről érdeklődnék milyen állapotú hanyas dugóval? Furva volt e már hengerfeje megvan e? És jelengi állapotról kép kellene hengerfalról dugóról!
Hellosztok,
szerintetek ez a kipufogó jó gömbölyű rs-re:
http://aprod.hu/hirdetes/april...
Sziasztok.98-as Rs 50 bontodik minden eladó komplett motor nagyon jó álapotú alkatreszekkel kepeket tudok kuldeni olcsón vigyétek mindet.:) lejebb találtok képet a mociról a henger elkelt mar rola.bármi érdekel írj kadar45@freemail.hu
Üdv. Szeretnék segítséget kérni. A téma adott, Dellorto PHBG 21 Karburátor.A kérdés a következő:
-Mekkorának kell lennie az úszószintnek, illetve mekkora főfúvókát ajánlatok bele.A henger frissen fúrva, új dugószett, 50.00 mm.
AM6, DR 70ccm vashenger.
8,2dl
Sziasztok segítséget szeretnék kérni hogy AM6 minarelli blokkba hány dl-er olajat kell bele önteni.Előre is köszi a választ.
tuningalkatreszek fötengelyek hengerek kip rendszerek karbik. stb