Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

4 Ah-ás savas akksi van benne és 6-7000-es fordulaton mértem 13.4-es töltést.
Első sárvédő van eladó
Mivel mérted ezeket az értékeket ? (digit multival?) Mivel nem teljesen egyenáram jön ki ezért lehetnek rosszak a mért adatok (analóg műszerrel kellene mérni) vagy ez a feszszabályzó sem jó (alapjáraton ne várj töltést, legalább 3-4000-es fordulat kell hozzá)
Fordulaton 13,8-14,4voltot kéne kiadnia attól függően, hogy zselés vagy "savas" akksi való bele.
Bocsi,hogy megint zavarlak a töltéssel kapcsolatban.Vettem vadi új fesszabályzót,kicseréltem az egyenirányítót és még mindig nem jó a töltésem.A fesszabira 20 volt is megy,de 10-10.5 voltnál nem ad le többet.A világításnál sem mértem 12 voltot.Alapjáraton kb.7 volt megy a fesszabira,de fordulaton 20 voltot is kap.Lehet,hogy ez így tökéletes?
Igen.
Upsz az kimaradt, a héten csak 2500Ft/db :)
Mi az ára?
Eladó Dunlop 2011-2012-es gumik, nekem útban vannak, ha nem kell senkinek kidobálom őket a picsába. 95% körüliek, szinte új.
115/70*17 tehát RS-re simán jó.
értem tehát ha nem sikerül belöni akkor elég ha kiveszem a kiegyenlitő tengely fogaskerekét hogy ne csatlakozzon és elméletben kicsit rázni fog de nem annyira hogy szétnyirja a szimeringeket ?
értem tehát ha nem sikerül belöni akkor elég ha kiveszem a kiegyenlitő tengely fogaskerekét hogy ne csatlakozzon és elméletben kicsit rázni fog de nem annyira hogy szétnyirja a szimeringeket ?
A két fogas kerék külön külön ráékelve a tengelyére és ha jól emlékszem holtponti helyzetben kell összeállítani őket. Vagy alsó vagy felső holtponti helyzetben. Állítólag a komoly tuningú AM6-okbólkihagyják a kiegyensúlyozó tengelyt, mert annak a forgatása is teljesítménybe kerül. Ebből adódóan a másodlagos rezgések csillapítására szolgál, ami nagyobb köbcentis blokknál természetes jelenség is lehet a megnövekedett rázkódás. Esetleg, ha fordulatszámhoz köthető aminél nem akar többet forogni sokat is kaphat.
szia a jelöléseket összeraktam ahogy kell a kuplung is jól lett összerakva és ráz de az a baj hogy nem jelölésen volt mielött a szerelönél volt és ezt hogyan lehetne beálítani?
Meg van jelölve a kiegyenlítő tengely fogaskereke ill. a főtengelyen levő fogaskerék is. A kettőnek összerakáskor egybe kell esnie. Továbbá a kuplung rossz összerakása is okozhat ilyet.
sziaztok. olyan embert keresnek aki ért a kiegyenlitő tengely helyes beálításába. januarba volt a mocim szerelonel aki szarul rakta össze és a motor 8 ezernél meghal a rázkódásba es kinyirja az uj szimeringet 98 as 70 es rs tavaly tokeletesen men ccsak most nem tudom hasznalni elore is koszi.
köszi szépen meglett
Idomokban, felnikben, villaszárakban benne van a gyártási dátum
sziasztok valaki megtudná mondani nekem alvázszámból hanyas évjárat a mocim mert neten nem találok normális dekódolot
leírom a számát vagy küldjetek egy linket
VTPRSE00D00Y06710
Sziasztok eladóak a következő alkatrészek:

Minarelli Rv 50 hez, nagyon szép állapotú blokközép illetve 1 dekli is
Továbbá gyujtótrafók CDI-k malossi sportlégszűrő...

érd: 06 20 351 2316 vagy üzenetben
markisa nem a 17-el jelöltre gondolotál ?- mert a 7-es az a CDI ! (amit mondasz,biztidoboz, van nekem hibátlan eladó, ha érdekel privátban meg tudunk egyezni) (egyébként abban a dobozkában van más is ,nem csak biztifoglalat)
És gázállás függően. Amúgy akkor öntögetik az olajat a benzinbe, ha rossza szívattyú vagy versenyezni akarnak vele. Tehát nem számít, ha alacsony fordulaton füstül mint a barom.
A direkt szűrőt azért raktad rá, hogy több levegőt kapjon...
hello!
biztositek dobozkat vennek, ha valakinek van elado.
kepet kernek e-mailre
markisa_17@yahoo.com


a kepen a 7-es szamu alkatresz
Sziasztok kérdésem lene valaki tudjae .mekora elögyujtáskel a 70cc hengerhez aprilia rs van és edig senkisem tuta ...... imél szeibert.csaba@freemail.hu
HEY! már nincs!