Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez nem eredeti am6.
az enyémen a fordulatszám mérő helye le van vakdugózva
Eladóak a képen látható alkatrészek Rv blokkhoz:
Blokkfelek, dekli, cdi_trafó, fesszabályzó...
érd.: v.adam1992@citromail.hu
06 20 351 2316
kösziii
tudnál képet mutatni hol a helye a blokkon?
A blokkon csak a fordulatszámmérő kihajtása van, a km óra az első keréken van
Sziasztok vettem 1 aprilia rs 50 est am 6 os blokkal darabokban volt és rakom össze a kérésem az lenne hogy nem tudom a blokkon hol kell bekötni a km/h spirált és a fordulatszám mérőt valkinek ha van képe megköszönném ha elküldené az email cím bazsika89@freemail.hu
Szia. Nekem van egy. Ha érdekel írj emailbe. alex_94@citromail.hu
kár volt akksit venni...

az induláshoz ez a 3 dolog kell:

-üzemanyag
-szikra (jókor, jó helyen)
-kompresszió (nyomás a hengerben)

Az akksi nem játszik közre a szikra milyenségében, akksi nélkül is be lehet tolni a motort.

Amit én csinálnék:

Gyertya ki, kipucolom, nézek rajta egy szikrát. Ha semmi, akkor pici benzint öntök a hengerbe éa indítózok. Ha most sincs semmi megpróbálom egy másik gyertyával,,, ha még mindig semmi, akkor lehet tovább menni...
Hello!
Vettem egy új hat A erős akkumulátort az Aprilia rs, 50-es motoromba, de nem tudja elindítani a motort. Nem az akkumulátorral van a baj. Tudnátok segíteni hogy mi a baja?
Szia, szerintem a termosztátod halt meg, én csak simán kiszedtem és utána már nem melegedett, de lehet, hogy í vízpumpa halt meg, és kiegyenlítő tartály nincs rajta
Sziasztok! Segítségeteket kérném van egy minarelli am5 ös blokkom ami eddig hibátlanul ment de most azt csinálja hogy ha felemlegszik akkor a vízcső szétpukkan új hengerfej tömítés van benne ,ja és még annyit hogy kiegyenlítő tartály nincs rajta az baj? Előre is köszönöm segígségeteket.
Ez is már bontottan lett szerezve. A lámpának alatta, vagy előtte kell elférni?
Akkor az első kérdésed is rossz volt, mivel tudod, hogy ferde, viszont az már szerintem sosem lesz teljesen jo, esetleg bontottat szerezni
De az a baj nem tudom, hogy hol ferde és hogy gyárilag hol van hajlítva.
Talán elferdült
Az mitől lehet, hogy az első lámpa nem fér el a fejidomtartóvastól? Gyári minden de valahogy nem stimmel. 2004es a motor.
Sziasztok eladó a motorom 140000ft kiváló állapotban most lett újra fényezve új fékbetétek henger karbi minden működik rajta.
Sziasztok.Valakinek nincsen sürgősen eladó RS 50-be való fesszabályzója?3 kivezetéses van rajta.
Egy isten vagy! :D meg is találtam benne, ami nekem kellett, köszi
http://www.generalfiles.me/dow...
ebben benne van minden
Sziasztok! AM5-os blokkról nincs valakinek robbantott ábrája? érdekelne a váltó hézagolása...
Köszönöm a gyors segítséget ! Most a karbi tiszta , de 4-5-6. -ban csak szivatóval akar kipörögni . Holnap akkor levegőt beállítom !
Majd írok jelentkezek holnap ! :)
Köszi még egyszer :)