Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na hello Motozsolt ha neked jóó lesz a motor télen akkor nekem esedékes mert van 1 qurva jóó állapotban lévő Rs-em nagyon meg van kímélve szinte csak helybe használtam ja amzgy 98-as évjárat Chesterfield replica!!!

Ha érdekel akkor irj az apriliaclub@freemail.hu email-címre!!!!!!!! Kösszzzz
Hy!
most regisztráltam, mert látom egészen jó kis hangulat van ezen a topikon.
lenne néhány kérdésem: Szeretnék venni egy aprilia rs 50-est, de nem sokat tudok róla ... úgyhogy ha néhány mondatban segítenétek nekem (pl: milyen az alkatrész ellátása, hol lehet hozzá venni ezt-azt), azt megköszönném.
Van valakinek eladó (jó állapotban lévő)rs 50ese?
Mi az amire oda kell figyelni ennek a típusnak a vételénél..?
Köcce
Ez kizárt dolog mert ne mtudom! Most izomból nevetek!
de a tiédnek a kereke és a csomagtartó közötti része nagyobb!!!
na neked lehet magyarázni ennek 30centivel alacsonyabban van az ülése mint a gyárinak
Mit tankoltok? 98-assal jobb?
Látom és értem is! De akkor se alacsonyabb sokkal a gyárinál talán 10 cm! Na mind1!
de értsd már meg h ennek a gyári ülése le van vágva a csővel eggyütt
Én is Pony-val kezdtem!!! De a 10 éves öcsém lába nem ér le róla!!!(kicsit kisnövésű, de sokkal nagyobb, mint egy 6 éves )
Láttá már élőben pony rometet??? Ha nem, akkor nem tudsz hozzászólni a témához!!!
könnyen! a pony romet naon alacsony motor ha igy át van alakitva mint az enyém! 60-65 cm kb az ülésmagassága most
Hát sztem azé van a képein az a Romet Pony me az volt az első motorja és az nem v mi nagy gépezet
Engem még nem kaptak el jogsi hiánya miatt! De amúgy egy rendőr nagybácsi sokmindenre jó !
mindig jött a papír amibe leirták mikor hol kaptak el meg h nem tudtam vezetöi engedélyt meg papirokat felmutatni ennyi volt! egyszer volt nagy gáz mikor menekültem de leszoritottak a (suzuki crossmotorral voltam) akkor is csak a biztositás hiánya miatt kaptam 20ezres birságot! pedig azok a zsaruk naon szemetek voltak!
de most tényleg hogy ért le a lábad a motorról???
És ha jogsi nélkül motorozol, elveszik a jogsit! Nem azt, ami neked nincs, hanem azét, aki odaadta a motort (anyád, apád)!!! A motort csak akkkor kobozzák el, ha nagyon súlyos dolgot csinálsz! Amúgy rsata tudtak volna mit csinálni! Csak a rendőrök olyanok, hogy leszarják(esetleg leeereszttetik a gumikat, aztán tolhatod, vagy csak simán toljad hazáig)!
jóvan ebbe igazad van ott télleg 5 van irva akkor 5 vagy 6 évesen kezdtem! azt tom h óvodás voltam de elkaptak egy párszor és sose volt semmi
"5 évesen Romet Pony" ezt írod az adatlapon!!! Bazd meg! Nem én vagyok hülye!!! Nézd meg!!!
Nagybátyjám rendőr bazd ki!!! Csak ezé vok olyan kurva okos!
hallod a kis ló az kicsi (pony)
ja amúgy 6 évesen! jó vagy matekból 14-8= 6 szentem
hé te nagyon okos honnan a faszbol tod h 6évesen mien motorom volt???? amugy ha megnézed azt a kibaszott adatlapom megtod! faszom hányszor kaptak el h ilyen okos vagy????
Ja Rsata! te jó nagy lehetsz!!! 5 évesen leért a lábad a motorról?! Ezt nem hiszem el!!!
Rsata te olyan okos vagy mindig! Még a motort is elkobozhatják!!!! És ha véletlen balesetet okoznál, és nincs jogsi, jól megbasznának!
Hello!
pontosan 8 évet