Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

újat v használtat akarsz???
Na egy fogós ravasz kérdést teszek fel! Mindenki véleménye érdekel!! SZerintetek Yamaha TZR-t vegyek vagy RS-t? Meliyk vivel jobb kinek mivel tetszik melyik! Melyik az erősebb,gyorsabb, melyik gyorsul jobban, melyik jobb hangra, stb........ minden kérdésre válaszoljatok léccike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mecsery te nem vagy véletlenül Gáspárba jársz véletlenül??
de akkor már nem árt kicserélni azt se.... és lehet h szétbassza !
próbáld ki
szerintetek a derbi gpr-re gyártott kipuff rendszer jó az rs 50-esemre??
felvettelek nekem jövőre lesz jettem és addig még kíváncsi leszek a valuta árfolyamára mert attól függ h az importőr mennyiért adja az rxt-vel az a baj ( a 3 személyessel ) h már olyan mint 1 túrahajó és nem lehet úgy megborítani
az egyántalán nem biztos h dugót is cserélni kell!
amúgy van msn-ed???

vegyél fel (ott a cím az adatlapon)
dumálgathatnánk...
Apa is most nézeget 1et


Van a csikibegébe 1 3 személyes. 215 LE
azt mondták még 3 személlyel is 100 km/h fölött megy
És le lehet vizsgáztatni kishajónak.

Mer ha nincs levizsgáztatva akkor nem használhatod élővizen csak bányatavakon meg ilyenek.

És nekünk a Tiszára kéne


A Jettel szépen lehetne Banánt meg Tube-ot húzni
Meg a sízőnek se verne nagy hullámot
Hát van sok történet! pl: haveromnak egyszer zárlatos izzót adtak aztán le szívta az aksit! ők is közel laknak szinte be se kéne indítani a motort csak tolni 1et szal elvitte meghuzatni a láncot aztán nem csináltak rajta semmit! Meg fater motorjába 1 csavart nem raktak vissza a fejidomnál! Meg már basztak át h nem csinálták meg a szervizet! és vissza kellet vinni! ennnyit erről! amugy meg télleg drága!
szerintem 20-30e körül van!
Hát a Natix árban úgy szar ahogy van! Drágák az alaktrészek! Nem éri meg ott vásárolni! De nekem itt van egy köpésre! Ezért oda járok! És eddig nekem nem volt bajom velük! Miket csináltak eddig olyat, amit nem kellett volna (szervízben)? Kérlek meséljetek, mert ha tudtok vmi elrettentőt mondani, én se fogok oda járni!
ááá ez baromság h annyi.......mondjuk nemtom mennyi de Italmondó-n valszeg van....www.italmondo.hu
Hát mégse 75! Hanem 92! Az majdnem 100! Szerintem bírja az a 100-at is! Na mind1! Hanyagoljuk a témát!
Most én kérdezek! Egy főtengely mennyibe kerül??? És hol érdemes venni?? Me azt mondták h felejtsem el az Aprilia boltot! mert ott kurva drága minden! álítólag 160ezer egy főtengely ( AF1be) és a dugattyú csere meg mittom én 70ezer!
Hát olyankor cumi van! Dugattyű+gyűrű csere.....
hello!! azt szeretném meg kérdezni hogy mi van akkor ha eltörik a gyűrű?? sajnos ugy nézzki hogy eltört
de az stopie
!!:D
Csáó mecsery! csak mondom ott nem értenek hozzá! mondták a másik SZAKSZERVÍZBEN h elég bénák hiába "szakszervíz" ! és ha jót akarsz a motorodnak akkor ne vidd oda! ott max csak cuccokat érdemes vásárolni!
csá robman2

látom az adatlapodon írtad "remélem lesz még 1 járgányom ami 215 lóerőt nyom"
nem tán Bombardier Jet Ski ?
nem 80 hanem 92 de mind 1
csak kurva lassan gyorsul 80 fölött de azért bohóckodni jó vele
nem tudtok még semmit a kipuff rendszerről???
van itt 3 gyereknek is 06os szal jobban tudják szentem mint te mecsery
folytás nélkül 80? biztos nem! Mért adnának ki egy sokkal gyengébb motort? Akkor inkább a bevált motort tennék bele! De most tényleg hogy menne 80-at? Nem mentem még 2006-os RS-el, de nem birom elképzeli, hogy csak 80! Lehetséges, de nem valószínű!