Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nah látod ebben lehet valami! ! De haverom vett egy 2002eset 335ezerért! kivan a motorja kurva karcos megm idnen! de soha nem szart be neki úgy hogy ne mennyen! pöcre indul midne megy mint álat!
Mer az rsesek nem valják be ha valami gond van a motorral
én is 10 hehe hát igen a jobbak
Én meg 10 hehe
Én 9.es vok!
Nekem csak 9.be volt.
Bahh nektek is van tanulás módszertanotok?? mint tantárgy?? Hát beszarok!!
az igen az már tigris volt
De azé csodálkoztam h elüt egy kutyát és csak az indexét bassza össze! de semmi baj!
jó erös macska lehetett:DDD
Na így tökéletes
bocs olvasni sem tok kátyú kutya
Parancsolj! Átvan írva!
belement egy kutyába akkor elhiszem h beszarik! de a tzrel is foghatsz kutyád akkor azis beszarik nem? haveromnak eldűtötte a macska a rst és letört a irányjelző
akk írd már át az adatlapod h most veszek rs-t vagy tzr-t
Bocs Béci! De te férre értettél nem azt mondom h soha semmi baja! csak azt h arra nem panaszkodnak h ez meg az beszarik neki! (csak a kinezetére ) és nem okoskodok! Csak ne mtom még mindig h melyiket vegyem! ha kapok jó tzrt (úgy jót h színre+évjáratra+stb) akkor veszek aszt oszt kész ha nem akkor rst! bÁR NEM ÉN VOK A KASSZÁS Szal lehet h rs lessz! De kurvára mind1 h melyik lessz mivel kurvára tetszik mind a 2ő!!!!
Dave nekem se ese kics csavar es ez azon is mulik hogy nagy gecik a yamahas szervizesek de errol nem tehetunk pl rs-nek ugytom hamar lemerul az akksija de az en rs50es haveromnak 1500km utan beszart az iranyjelzo mer belemt egy katyuba
A tzr sokkal nagy motorosabb kinézetű mert Z3omnak se hitték el h 50es
Aki 2003 körüli rst vett annak nem nagyon voltak oylan gondjai h beszar az önindító hullanak a csavarok meg a műszerfalis beszarik megm it tom én! Jó 1-2 eset van iylen de a kivétel erősíti a szabályt! Z3 a tiedbe hány km van? (nem az miatt kérdem hanem mert kíváncsi vok h mennyit motoroztál vele) TZR vs RS
DAVE ne okoskodjal mar mert az oninditomnak volt nekem csak baja azonkivul semmi es ne mond hogy az rs-nek nincs sose semmi baja + nekem 4000km utan szarotdo be ...
dede ez igy igaz! ez tényleg elég szégyen egy uj géptöl ha velem történt volna ez biztos nem irtam volna ide
Gúza af1 az a legjobb ugye ata?
De azért ez elég szopás hogy egy 2005ös TZr-be szarrá megy 250km után az önindító! meg Bekrepál a műszerfal! Én ha kiadok annyi lóvét egy motorért akkor elvárom h ne legyen hulladék! és jól működjön minden rajta! de nincs igazam?
Oké köszi Neked is beszart az önindítód? Vagy ha megvan csinálva aztán már nem sazrik be csak 1X ? ( kisebb nagyobb véletlenek előfordulhatnak!
ja és egy régi tzr nem állna szerelönél???? nem mindenkinek telik uj rsre meg tzrre