Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

zoli 126
120
130
100!
na kinek mit megy az rs ?
ja nem rocc ötlet
nekem is teccik az ötlet
Ne Aprilia! szűkebb kört! Csak RS!
Amúgy egy fasza klub télleg jó lenne! De ne csak alkatrészek meg has.! Amúgy díjazom az ötletet!
hááááááát én támogatom az ötletet! és miben kéne segíteni? mit kéne csinálni? mi lenne az oldal címe?
Hát tőlem csinálhatod! Ha nincs jobb dolgod?!
Sziasztok!

Nos figyelem mindenki!
Mivel elég nehéz dolog volt számomra szinte minden apriliás alkatrészt beszerezni, keresgélni neten, fórumokba írogatni, böngészni naphosszat, arra gondoltam hogy létrehoznék egy webwn elérhető, országos aprilia klubbot, ahol mindenki tapasztalata alapján, rendezve kerülnének fel szervízek, forgalmazók, gyártók, tuning műhelyek!

Ehhez keresek olyanokat akik segítenének!!!
A webes részét vállalom! Elkészítem az oldalt azzal nincs gond!

szóval akinek tetszik az ötlet az jelezze!
csak 3-man voltunk, de olyan gyönyörű volt a látvány!!!
Én+olyan mint olaszmelo+ 1 2005-ös! Én még sose csináltam ilyet! Nem volt kikkel!
Hallod Mecsery nállunk se mnnek külömbűl! vgyis megyünk mert néha énis bele tartozom.... Haveromat elütötték már egyszer egy derbis kölköt! semmi baja nem lett se neki se a motornak csak a kormány elgörbült meg alábtartó az autó meg háát löghárító motorháztető meg az a szar műanyag rács hűtőrűcs stb baja lett sazr suzuki volt!
Olaszmeló!!! Gyere Kecsóra! van két RS-es haverom! Most jöttem haza! Velük motoroztam!!! Hát ezek állatok! Járdán, buszok és autók között mentünk! Full gázzal! Az egyik gép pont olyan, mint a tiéd! Biztos azt láttam a multkor! Nem normálisak! Én se, követtem őket!
hali mindenkinek. Nem tudna nekem valaki segíteni? Sehonnan nem tudok szerezni az rs-emre lendkereket. Valaki pls, honnan szerezzek?
újra 50esbe power most már én is így hírdetem majd meg a robeszt a power nyit 4000él és onann naon megy
power szelep 6500él nyit karcos idom kopott gumik 70km/h végseb semmi tuning 3sebb hát vagy 150et ér.
ez nagyon tuskó ember lehet
Az ilyenek miatt hittem, hogy a tzr rossi replica 11 Le!http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor_vpage.jsp?id=403 23
Vagy ez tényleg ennyi??? Ugye nem?
www.hasznaltauto.hu

bocs! nem tudok írni, már kurva fáradt vok! Leszívták az agyam a suliban!
Csá én is akkarok majd a közel jövőben rs-t mi az ára a tiednek??????
motorokat és nem morokat!!!
Szia! Hát alkatrész az van, csak némelyik kurva drága! Hogy honnan? Hol lax? (gyári alkatrész vagy tuning?) Én Kecsói vok, itt a Natix mindent megszerez (jó drágán)! Morokat még a www.motor.hu illetve a www.hasznalauto.hu vagy a www.hasznaltmotor.hu oldalakon találhatsz!!!
Figyelj a gumik állapotára (nekem egy első külső 12000 Ft volt), alapjárat, hidegen és melegen is könnyen induljon, nincs-e vmi letörve (nekem kuplungkar 4500 zsé volt), és ha van szervízkönyve, nézd meg a dátumot hátul, nehogy átkúrjanak az évjárattal. Én mennék is vele kicsit! Meg ha sérült, lehet, hogy nem csak karistos, hanem görbe is a váz! Lánkerekek állapota, stb.! Szal minden olyat, mint más gépeknél!!!
Sok szerncsét!