Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

DH tükrök rosz után gyártott szar ami nekem is van
nem nyomták mindet feketébe! pl norbinsr-é is szürke de neki gyári nem mint ezen a roncson amit balko linkelt
akkor nem 98as ha trapézlámpás! na téged is átbasztak amúgy ha nem hiszed el akkor nézd meg a tankod alját oda van irva h hanyas évj
Az a ducati ténleg kamu mert nekem is az van a robeszon.
az enyém is 98-as és trapézlámpás, igaz a vázat akkor még feketében nyomták!
hát nagy kamu amit leír a csákó! 98as trapézlámpás szal eleve 95alatt van! a váz gyárilag nem ien fényes kályhaezüst szinű szal az is vmért festve volt! DUCATI sportgyújtás LOL gyárilag az van rajta és nem sportgyújtás "Ducati Energia" ez van irva a lendkerekemre is! meg még ki tudja mit fedezel fel ha meg is nézed
Nsrdaneenek szántam mert te 2003om körülit akkarsz.
Ebből még lehet alkudni is
Olyan 190-ig le lehet vinni az árát

Én 205 ezerért kaptam így friss 80-as hengerrel + új Pirelli hátsó gumi + 50-es hengerszett
Ez jó biznic ezt érdemes volna megvenni!!!!!!!!! de sötét a csávó mert aszondja kuadot akr venni!!! nem quadot ???? véletlen :D:D:D:D
Ez a figyelmedbe ajálom www.hasznaltauto.hu/kereso1.au...
Ismeri valaki a Gilera 503-ast?

Egy teljesen felújítottat kínáltak 200-ezerért
ja eléggé kevés van belöle magyarországon
Van minden csak keresni kell légy kitartó.
Ez az italmondos bolt töllem 35 kmre van :D:D:D ez tök karaly!!!!!!!!!! Vennék derbit mopndom de 2004eset nem kani mert kurva kevés van belőle és nem tok sehol eggyet se sajna!! pedig vennék azt szivesen!!!!
Hát majd ha én is veszek moccot akk meglátom h prosztata rákot kapok e vagy nem
elöször nekem is nyomta de megszokod utána hogy ülj rajta
Hátrébb kel csúszni az ülésen egy kcisit gondolom nem vagy akkora h ne férj be me hely van bűven ott nem?
Csá afge.
Vegyél Gpr-t olyan még senkinek sincs itt sportmotoron meg fasza kis moci lehet.
Venék derbit de nem kapok! az a gáz vele
Én ültem már ki álításon derbin(gpr) és nem naon nyomta a seggem lehet később nyomná de nekem mind1 mondjuk egyik sportmotor sem a kényelem a lényeg mert nekem az rs-nek az af1-nek és a tzr-nek is nyomta a tökömet a tank
Köszönöm!

Hetek óta keresgélek! :)
hé lator! tróger zsidó! (pusztai) (unokatesóm azé tegeztem le)
Mi derbi GPR50ről beszélünk nem moinden derbinek kemény a supermotornak jó az ülése