Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

na figy! én sok évet mászkáltam jogsi nélkül 4x kaptak el és sose volt semmi mert nem tudtak mit kezdeni velem egyszer mikor buzik voltak megbasztak 20ezerre mert nem volt biztositásom! ha elmulsz 14 akkor tiltanak addig semmi!
Lehet kockáztatni, csak nem éri meg! (én könnyen beszélek, mert van jogsim és akkor motorozok, amikor akarok)
szerintem ja! Ha meg 14 vagy már, meg is büntetnek máshogy is! Szerintem!!!
De jogsi nélkül ne motorozzatok! Történik vmi, és akkor szívás! Inkább várjál, vagy vmi csendesebb helyen! Baleset nem a te hibádból, és akkor nem nagyon kellene rendőrt hívni, mert nincs jogsi!
akkor is ha nem vok 14 ????????????,,,
De akkor is ha nme vok 14 ?????????????,
Kösz hogy szoltáll el néztem!!!
sztem a rossi replicásat vedd mert az egyedibb az meg megy 110et is azt a 10/km/h megéri h ez egyedibb.
ICQ nem egyenlő IQval
szia!füsti az az IQ vagy mi amit az adatlapodon látsz az nem az az IQ amire te gondolsz
télleg eltithatnak. sajna :( én is ezért egyre kevesebbet autókázhatok az utcánkban
Helló Mindenki !!!
Azt akarnám kérdezni , hogy ha nem vok meg a 14 akkor el tilthatnak e 2 évre ???????????????????
VAGY NEM ????????????
vagy ha elkapnak mi van ilyenkor ??????????,
Mert már egy motort akarok venni de a jogsi még nincs kész és nem vagyok meg a 14 ??????????
én így tudom meg ha be írod a googlbe akkor ezt ki dobja!
Bocs rosszul írtam poggiali replica igy akartam
2-dik sztem!!
Ezt a fehér anyaszinű Rs festét uyghivják h polliali replica? jó tudni
köszi dave!!! sztem a poggiali replica is jól néz ki! majd rakok fel videót is csak keresni kéne vmi jó videó konvertálót!
Én ezzel a kettővel szemezek, de netok dönteni
www.motor.hu/motor_vpage.jsp?i...
www.motor.hu/motor_vpage .jsp?i...
Nem ez nem teccik, nem akarok trapézlámpását ,,Szívlámpás" kell, de azéé kösz.
csak azt kérdezném tőletek ha valaki tud a lámpa idom alatti részére egy 1998 as- Rs -re kicsi műanyag szélterelőt!!! ha vki tud szoljon vagy irjon már légyszives a apriliaclub@freemail.hu-email címre!!!!


Köszi minden Rs tagnak!!!!!
Igen most már teljesen igazad van!!!! és bocs h belédkötötttem
www.kepesmotor.hu/aprilia/i?p=... ezt nézzétek emgehez mit szoltok????
Én a robeszt 99esnek vettem és megtaláltam bele ütve a vázba h 2001 tiszta jó
na akkor ha a blokkja fekete AM 345 akkor 95 elötti ha szürke a blokkja AM6os akkor 95 utáni
Hát sok motornál már a tank alján levő évszám sem döntő,mert lehet h 93 van pl beleírva de a motorja újabb, vagy esetleg öregebb.