Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

most mien derbiröl beszéltek???? GPR??? amúgy az összes derbinek kemény az ülése
A www.italmondo.hu-n van rs-re Rossi replicás matrica szett.
Csá.RS50 király moci.
inkább jobban jársz ha csináltatsz dekoratőrrel matricát amilyet akarsz sokkal olcsóbban megúszod hidd el
bocsika de télleg nem tok többbet mondani!
sztem vegyél 2004 utáni derbit naon királyul néz ki nem olyan kemény az az ülés de amit az ülés nem add azt más visza adja a motoron
hát pl haverom 2005ös Derbi Senda Xrace-t a 70es simóm verte! meg egy 2005ös GPRel is pörögtem még mikor 50es volt az RSem azt is odaraktam!
Azért köszi!

Neten kerestem már ilyet de sehol semmi!

Ha valaki talál ilyet vagy van neki fölös matricaszettje az jelezze nekem és megveszem!
EZT NEM TOM! de a derbi 2004es 70es simókat meg rseket ver! azt tom az bittos !!!
Elvileg botorosboltokban lehet kapni de nem pesti vok szal nem tom bocsika!!
de a régi RSekre nem ver egyik derbi sem tapasztalatbol mondom............
Szia mindenki!

Most regisztráltam magam.
Van egy jó öreg aprilia rs 50-esem 80-as vadi új hengerrel (még járatós)
A váz maga 98-as de a váltó már a 6 sebességes
Abban kérek segítséget hogy tudtok-e valahol olyan céget (ha lehet Pesten) akik rendbevágják optikailag is! (fényezés festés stb)

Valamint hol lehet aprilia rs 50 matricaszetthez hozzájutni?

Köszi mindenkinek!

Keleman
figy nekem minden tantárgy megy kivéve a nyelvtan attól h nemtok helyesen írni motorozni azért még tok
demmi baj!
neked elnézzük
Bocsesz na látszik h 2es voltam nyelvtanból
Az orr az egy r ha kettővel írod akkor már mást jelent
cső NORBI! jah egy fotelt rá kötök a derbire mi ?
Orr nehezek nem lehet velük kerekezni meg gyengék az egykerekezéshez.
MECSERY A SZIVEMBŐL SZÓLT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És teljesen igaza van!!!!!!!!!!!!!
izlésesk és pofonok...de sztem van itt még valami IRIGYSÉG...

NA PEACE!!!! BYE ALL!!
mindegy! ki tud, és hogy csinálja? Nekem már mind1! úgyis kell már egy festés!
nálunk akciósan a DIEGO bútornál van 9990-é fotel rásufnituningolod azt kész.......


na meek ki csősztök!! széles utat!!! este majd elolvasom a többit bye all!!!
Ja és kérek mindenkit, ne szidja annyira a 2003-as Rs-eket! Főleg ha nem volt még neki olyanja, vagy még nem ment vele!!! Engem már zavar! Feljövök ide, és mindenütt az van hogy csúnya, ronda, szar, fos, ne vegyél olyat!!! Elég mindenkinek 1x elmondani!
sztem nem érdemes vele..... kuplunggal kiemeled max ha megtalálod a súlypontot de úgyis esnél 1 csomószor...aztán nem olcsó az idom.... de sikeres próbálkozást!!!
Az tény hogy az kurva jól megy emg kurva jól néz ki meg kegyetlen az egész 2004 től fölfele meg baromi erős! rsekre ver a gyorsuláson! csak az fapados ! Kibaszott kemény az ülése! 10 km után úgy érzed mintha segbe basztak volna! és azé inkább nem......................