Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

76ot velem megy a kis simó,és 70kg vok szóval nem rossz az sztem,de az Rstől
Az a Baj h lassúak hiábba veszel ki minden folytást nem megy úgy mint 1 régebbi.
Ja és biztos, hogy nem csak "pár matrica"! Már eleve a súlya is kisebb! És ez biztos! A yamaha honlapján olvastam!
Mondd már el inkább te! Légyszi! Mi baj van velük?
na akkor kérdezz rá az RS 125 topicba h mien jó szerelö van ott mond pár jó dolgot Tyt!
Nekem a szerelő azt mondta, hogy erősebb, mint a régiek! A Natixnál mondták ezt, szakszervízben! Csak ért hozzá!(szerintem) És mondtam, hogy 110 vagy 130, már nem emlékszek! De valószínűbb a 110! Majd megkérdezem tőle! Remélem jó soká, mert nem akarok szervízbe menni most egy ideig!
hiába nevetsz Z3! Ezt láttam vhol 11 Le!
haveromnak a simója na az szar 50et megy
na jól van ezt hadjuk h szar simson 76ot! ahoz naon naon naon jó simsonnak kell lennie h 76ot menjen gyári állapotba! enyém ment gyári áttéttel (simson) 87et de 70esen meg bövitett kipunyilással
semmit nem írnak a tesztbe csak h jól lehet dönteni meg stb
balko! Mondta valaki h gyári? De ha pályán használta akkor meg.... nah.... Mind1! Én azt nem venném meg!
Milyen fasza simson!? Egy szar simson is elég! Azis megy annyit! Enyém viszi a 80at! miket írnak a teszthez??
hát én ma olyat röhögtem mikor olvastam a Superbike ba az új RS 50 tesztjét " a legnagyobb elért sebbeség 76 km/h volt jó pontosan nem igy volt leirva de az a lényeg h 76ot ment! hát egy fasza simson megy annyit
2006os a legerösebb érdekes dolgokat állítasz te meg hogy fogaskerék cserétöl 130at ahoz erő is kéne nem gondolod???? amúgy meg az enyém 130at megy de nem gyorsul rosszul sőt....!
meg gyári 50es pálya motor nincs is minimum vagy 80asnak kell ahoz lenni meg pálya idom stb
Soha nem volt pálya motor hülyeség csak oda írta vmi fasz
Lehet h még 1 - 2 bisz-baszt változtattak a motoron h erősebb legyen............
ugyan máregykét matricától nem lesz erősebb egy motor...de majd meglátjuk igaz tiger?
kül. én is ugy hallottam h a rossi replica erősebb,gyorsabb
11 le egykét matricától nem lesz erősebb.ugyan olyan erős mint a sima TZR
Nem lehet a legerősebb sztem! fujtás nélkül 80at megy( olyan mondta akinek ez van) Gumifüstnél alig birja forgatni a kerekét.... meg mit tom én! (ezt nem csak én mondom! sokan mondják!!!!!) De kurvára nem érdekel melyik a legerősebb!
Várjatok, nem gyorsabb! A szerelő azt mondta, ha kicseréli a lánckereket, akkor megy majd 110-et, vagy 130-at! Nem tom! De amúgy bocs, már én is belekavarodtam!
a 2006-os Rs is 6 Le! Az picsa! De akkor is gyorsabb a régebbieknél!
van a Yamaha tzr Rossi replica, az 11 Le! A sima tzr mennyi? És a 2003-as Rs?
biztos, hogy eddig a 2006-os Rs a legerősebb! Csak menyire? Erősebb, mint egy Tzr? Z3 a tiéd hány lovas? mindenki, és az enyém?