Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Emberek! Ki tud egykerekezni RS-sel? 2003 körülivel!

Én próbáltam, de csak ilyen 40 cm-t emelkedett el! Ja és a hűtővíz kicsit forró lett, úgyhogy nem sokat próbálgattam!
jaj az ilyen 2003körüliek egyenesen Rondák.
télleg és mi a helyzet a Derbivel????
ezt én basztam el... de mind1...
bocsi csak kurva gyorsan szoktam írni és iylenkor előfordul az iylen meg a betűk felcserélése is! de érted miről van szó
kérhetnék...csak lemaradt a K ...
sztem akármelyiket is veszed nem fogod megbánni!!!!! nem régi (el)használt gépekről lenne szó....ha most kérhetné újabbat nekem is TZR kéne mer jöbban tetszik külsőre..... a teljesítményről meg már elmondtam a véleményem.... de ha tuningolod akkor elég szép eredményeket ki lehet hozni ezekből a gépekből mondjuk akkor megint ki kell nyitni a pénztárcát.... amúgy első motorod lenne?? hány éves vagy??? jogsid van?? merre lax??
Hát igen kicsit rs párti vok! de nem annyira! most csak védem az rseket mert nagyon azokat fikázzák ( bocs akifejezésért) De nekem semmi bajom a tzrel! Azé kérdezem az rshez képest meg iylesmit mert az rst ismerem jobban! avval mentem sokat! tzrrel nem mentem! Azé izélek h rs úgy rs így hogy bizonyítsák be nekem meg vegyenek rá arra hogy jobb a tzr!!
na hát az a szitu hogy az RS-eseknek az Rs tetszik jobban a TZR-eseknek meg a TZR.

de hogy most melyik megy jobban.....50-es gépek....most max az egyik jobban gyorsul mer olyan rajta az áttétel de kevesebb a vége vagy a másik pont fordítva.... én sztem gyári 50-es gépet összeállítani gyárival ugyan az lenne DE VEZETŐTŐL FÜGG!!!!

Dave én úgy veszem ki a szavaidból hogy 1 kicsit RS párti vagy nem???

ELVILEG HOLNAPRA KÉSZ AZ ÉN RS-EM IS!!!!!!
ezt hamarabb kellett volna mondanod h rendszert akarsz rá ezt már csak te döntsd el h neked meik tetszik meg h a TZR szériahibáival h békülsz ki! én TZR t választanék vagy egy Rossi Replicásat vagy olyat mint a Bécié! de nekem nem kell már 50es meg ujat tuti nem vennék
Kössz rsata! ezt most nagyon emg aszondtad (azé kérdeztem h tzr-t vagy rs+t) de te megmondtad hogy vagy-vagy! akarok rá min egy sport kipuf rendszert!
(ne értsd férre baráti alapon mondtam nevetve) nem kötni akartam! most nem!
tod mit vegyél egy tzr-t vagy egy rs-t és vegyél egy sportrendszert akkor faszán fog menni mindkettö és a hangja is fasza lesz
jójó bahhhhhhhhh de azé msot ennyire ne mkell lealázni a rs-t! atol h enked nem tetszik még lehet kurva jó! csak ne ma te szemedben!!!! De attól még kira az kurvára! És ........... érted...
nem tok neked csinálni mert az egyetlen 2001est is tuningoltuk! de amúgy csak annyit h a simsonommal odabasztam az anno 50es RSemmel meg föleg ja és a hangja mint egy szúnyognak ami alagutban megy és 95 volt a vége
Nah én Balkó ötletét kibebasszottul támogatom!!!!!!!! és vegyétek vel videóra!!!!!!!!!!!!!!!!!
ha nicns bizonyíték akkor nem hiszem el!!!!!!!!!
Valaki aki tzr ismer rs-est gyorsuljanak már egyet vagy fordítva és össze hasonlíthatjátok
Csinálj nekem videót rolla! A HANGJÁRÓL MEG A MENETTELJESÍTMÉNYÉRŐL MEG MIT TOM ÉN ÉS KÜLD EL! és akkor azt mondom h igazad volt vagy nem! (attol független még tetszeni fog az új rs) remélem ...
OKS? msn kűűűűűűűűűddd el! bahh
ugyan az a két motor SZINTE!nem teljesen...csak szinte!szinte alatt értem a hangját,és az erejét.
bahh akiknek van rs ük azoknak nem gyenge! és kurva jó! a hangja is! És itt régebbi egy barabb sincs szal ne mtom h az milyen!!! úgyhogy... ennyi!
és azt hiszed h a 99 évj feletti RS nem gyenge meg nem szar a hangja??? ha ezt hiszed el vagy tévedve rendesen
itt mindenkinek a régi RS vagy az új TZR tetszik de itt is több az RS (99 évj alatti)
Semmi baj! Azt mondja egy kölök aki pártatlan hogy a tzr az szar ne vegyek! Jól néz ki akkig ok! de gyenge szar! hangja se jó! Nemis megy! Mindig van valami baja! Akor inkább rs-t vegyek! (neki derbi supermotorja van 2006os)
? ehez mit szoltok?
Ááááá ez hülyeség! azé van 1 mert a többieknek az rs tetszik!!
1épeszű a 6ból (bocs nem lehetett kihagyni)
olaszmelónak szántam a "bocs ha megsértettelek" bocs lehet azért van 1 tzr mert nem birják megtartani