Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is lehet h tzr lesz persze csak a régebbi.
itt most nem egy régi RSröl van szó ha arrol lenne azó akkor persze h RS a jó az bármelyik gyári 50est szopat de az ujabbak pffff amúgy meg egy 12éves motortol ne várd azt h nem kell hozzányulni! Norbié is azért áll 1 honapja ott mert egy pancserhez vitte aki nem is foglalkozik vele! 2munkanap alatt meg lehetett volna simán csinálni ha foglalkozna is vele és ebbe benne van az is míg megjön az alkatrész mert az másnap ott van ha megrendeled pl hétfö
úgy hogy 6.ban eléri a 80at 8500nál, (70et 8000nél) 500rpm=+5km/h
de ugyan az benne egyébbként tudod mit?vegyél RSt de én szóltam!!!Norbinak is mondtam hogy ne vegyen,megvette,1hónapja szerelőnél áll
Ne várj nagy gyorsulási külömbséget kb ugyanúgy mennek ha van is külömbség az minimális naon naon aszthiszem h a blokk is ugyanaz de ez nem biztos.
Ma megyünk haverral Crossozni a határba a simsonokkal Z3 meg akinek tzrje van jó gyorsul a kicsike? rshez képest hogy megy?
z3 nem akarok beléd kötni de a fordulatrol hogy számolsz utánna? Ha találok jó tzr-t viszonylag olcsón 2005öset akkkor az lesz ha a szülők rábólintanak ha nem akkkor rs lessz! ( legalább azzal nincs semmi baj) és az se hagy ott az út szélén!! Indolold meg nekem mért tzr legyen!
a TZRből nem hullanak a csavarok se nekem,se gergőnek,se valénak műszerfal?kinem szarja le?utána számolsz fordulat alapján.ez legalább nem hagy ott az út szélén
Hát mert fiatalabb könyebb eladni meg nem mind1ik ilyen meg csúnyább az rs( a 2003as sztem)
én nem vennék RSt de te tudod
Eggyet nem értek! Mé ajánjátok a tzrt mikor beszarik az önindító potyognak a csavarok, a műszerfal bedöglik, 80km/h nál többet nem mutat! Most vagy iylen szarnak nézitek az rst vagy nem tom! Sztem jó mind2ő csak nem tom melyiket érni meg jobban megvenni!
Neked mid van? Rs? hány éves vagy?
Véletlenül nem! Katonás vagyok!
szerintem akkor is a TZr jobb , de te tudod. nekem eddig csak az első sárvédőből hullottak ki a csavarok, a műszerfalnál néha megakad a fordulatszámmérő. nekem az önínditó kb 250 km után döglött be.
szerintetek akkor jobb jellenne rst vennék? (abból legalább nem hulllik a csavar vagy tzr-t?
Vagy mindne hibáival jobb? nektek is bedöglött az önindító? honnan potyognak a csavarok? a műszerfal hogy szarhat be?
lehet hogy nem rendesen van belállítva a kormány???? nekem is az egyik fele előbbre volt mint a másik
nekem nem hullik a csvar,cserébe 80ig mér az óra ésmenet közbe jobbra áll egykét fokot a kormány és úgy megy egyenesen és ez felseünt csak lenéztem az órára eccer és látom milyen furán áll a kormány
műszerfal egyes típusokon nem mutat 80-nál többet, de ettől függetlenül megy többet is, bizinyos helyekről elkezd egy idő után hullani a csavarak, meg az öníndítója is 1x bedöglik . ezeket leszámítva nagyon jó motor
hát müszerfal öníndító pl ezek.
Nah és akkor most mond el nekem azt h mi sazrik be a tzr be! mi miatt emg iylesmi oksa?
jaja ha ebböl az évjáratbol választasz akkor inkább tzr! ezek az RSek naon rondák (szentem) a hangjuk is fos! de a tzrbe sok minden beszar meg nehezebb de akkor is tzr vennék mint egy 2003as RS-t
oksa megnézem köcce
akko sztem inkább TZR-t...nekem nem tetszenek az újabb RS-ek de a TZR az naon... de a TZR-eknek meg van pár hibájuk (TZR 50 fórum)

Saját vélemény....
használtat 2005 körülit ha tzr ha rs akkor 2003 körülit
Na szóval, nem vagy véletlen Gáspáros??