Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

francokat...
Szerintem tuti nincs az Rs ben benzinszintjelző Vagyis láttam már jópár Rs-t de még nem láttam szintjelzőt annyi hogy van tartalék és kész mikor tartalékra veszed akkor mész tankolni
Azt nem tom h hány LE a 06os Rs de egy bisztos! Sokkal gyengébb mint elődei!!!!
NAh figyu! Beszélgettünk Mecseryvel és egy kisebb szóváltás volt köztünk... Méghozzá arról h az rsben van -e benzin szint jelző vagy nincs! Eggyik haveroméba van! vagyis világít neki ha kevés a benzin! most h az gyári vagy nem azt nem tom! Sztetek ??
Kérdés! Hány lóerős az én gépem? 6 le? Hány lóerős a 2006-os RS?
Eggyetértek Mecseryvel! A gyorsulás kéne jobban mint a 130! a 110 egy 50estől elég....
A 2. sztem! Az nekem tetszik! A GP-1 nem me az színre is kaki meg hát annak a motorja gondolom szarrá van hajtva... mivel pálya.... de te tudod!
nah öcsém ez még egy furcsa rs www.hasznaltmotor.hu/hasznaltm...
Az lehet h össze volt törve az nem baj csak a váz legyen egyben.
4. szarrá volt törve...
nekem az 1., a 2. és az utsó! De a második fel van tuningolva! Nem lehet összehasonlítani a többivel! Ha tuningosat, akkor a 2., ha tuningmenteset, akkor az 1.! Nekem ez a véleményem! Hát jó, én a 2. mellett döntenék végül!
nekem nem 130 kell, elég a 110! Én a gyorsulás miatt tuningolom! És ha tuningolt, annyival többet ér! Biztos, hogy vmennyivel drágábban adod el a 75-öst, mint az 50-est! Én most vettem a motort nemrég! szerintem még 3 évet használom! De lehet, hogy nem tuningolom! Ez majd elválik!

De ha egyik reggel arra ébrednék, hogy vki este belerakott egy 75-ös hengert, biztos örülnék! Ti nem?
hát jah.de azért ezt hogy adod be?anya azért kell az a 80as henger mert szebb tőle a motor?vagy kezelhetőbb?
Ezis igaz! De olyanoknak mint pl én! a muterja nem engedi meg a 125öst! És szereti a sebességet! az mit csináljon? egy 50eset tuningoljon fel! De nem?
sztem anyira nem éri meg rá költeni mert ha kihozol belőle 130at anyi pénzből már majdnem vennél 1 125ös ami már 160-70 tud tuning nélkül
Én is szeretnék hengert venni! Csak nem tom mikor! Még nincs pénzem! De én is gondolkozok tuning terén!
Mecsery teis hengert akarsz venni? vagy azt is akarsz venni? vagy csak érdeklődsz?
Jé! E-mailt írni! Ez még nem is jutott eszembe! Ez egész jó ötlet! Köszi! Megpróbálom!
Hát attól függ h milyen blokk van az rsbe álló hengeres minarelli akk választasz 1 olyan robeszt amibe ilyen blokk van és a szerint rendeled meg vagy írsz nekik egy-e-mailt h rs50esed van és hengert szeretnél bele és melyik lenne a jó
Az www.egumotors.hu-t régebb óta ismerem! De ott robogós cuccok vannak! Van ott olyan henger, ami jó rs-hez? Ha igen, melyik az?
Olyan 45körül árulnak topot italmondo.hu vagy egumotors.hu
a polini azért nem igazána naon faxa mert én úgy tom h csak sport hengereket és vas hengereket gyárta mallossinak az mhr ilyen mint a top de ezek alu hengerek 1 gyűrűs dugóval erősebbek mint 1 vas jah és az hát amenyivel drágább 1 vas hengertől anyival jobb is.
szal akkor búcsúzhatok a jacketemtől :) jó lenne egy henger... mennyi a vége henger+karbi+kipuffal?
A TOP az végül is malossi! a malossi gyártja ugy tom