Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hallod mé bocs? nem mindenkinek ugynaz tetszik! Ízlések és pofonok! Tod! Meg ahol én lakok itt a környéken csak 5 rs van kb de eggyik sem 99 előtti! mind az újjabb! TZR van 1 db!
én már sok ilyet láttam vmi Poggialli replica vagy mi fasz tom h szarul irtam le vmi ilyesmi! hát nekem ez se tetszik bocs ha megsértettelek
Én még iylen festésűt nem láttam!
ugyanilyen rst láttam reggel a bécsi úton....itt van a tulaj? de elég szarul motorozott
Hány km mentél vele?
Olaszmeló a tiedet senk isem fikázta!
Mert az kurva jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nagyon tetszik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
naon ott van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
De még ugyan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
itt van pár kép az enyémről!
Hát tod én is most akkarok rs-t vagy af1et és akkarok egy normális kesztyűt meg 1 kabátot.
Nem sokan ismerik a Heingericke márkát,de nekem van 2 fekete bőrszerkóm,és teccik!!!!
Nekem shox kesztyűm van! de rohadt király!
nem! 4700-ért vettem ! "Hein Gericke", biztos mindenki ismeri! Csak azért vettem, mert kellett a vizsgákhoz. Aztán megtetszett, és használom.
shox keszyűd van?
Jó oké! Bevallom először én is TZR-t szerettem volna! Az Rs-eket rondának láttam! De aztán másképp alakult, és RS-em lett! És élőben sokkal szebb! Már tetszik nekem! Eleinte nem tetszett, de most hogy egész közelről ismerem, nagyon tetszik!
MECSERI 2003as RS-e KURVA JÓL NÉZ KI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
És nem csak szerintem! Most kapásból felbíírnék sorolni vagy 50 embert akinek tetszik!!!!! akinek nem tetszik az ne nézzen rá! ENNYI!!!!!
én is odairtam h SZENTEM csúnya!!!!! amúgy meg akárki akármit mond nekem akkor se fog tetszeni
Meg nekem csak az nem tetszik h olyan pupós a hátúlja meg gömbölyű amúgy szép.
Én oda írtam minden hozzá szólásomhoz h csak SZERINTEM csúnya ha más nem így gondolja akk nekem mind1 de ismétlem csak SZERINTEM csúnya.
Az én Rs-emmel sincs baj! 2003-as (és nem csúnya!!!) ! Jah és szerintem akinek 50-es sportgépe van, senkinek se hiszik el elsőre, hogy 50-es (aki nem ért hozzá!)!
Az enyémen még nem romlot el semmi pedig már 2 éve meg van!!!! annyi h meg kell feszíteni a láncot ,tankolni,takarítani!
Most nézem h smith vett af1et 125öst tökre meg vok lepve eddig úgy volt h rs lesz neki.
2005ös széria hibátlan,a 2006osat hanyagul összedobálták,mikor a 2004eset csinálták még nem tudtak műszerfalat gyártani
A tzr-ek el sincs gond főleg ha használtat veszel mert pl 1 éves be már 1szer meghalt az öníndító meg a müszerfal de azt már megcsinálták rajta és többet nem megy szét
De külömben hihető hihető dolgot mondott! Az RS ekkel kevesebb gond van!
Mit kéne bevallani? Az enyémmel sincs szinte semmi gond Csak tankolni kell meg húzni neki És 98 as évjáratu
azért nem valják be mert nincs mit bevallani itt van pár újabb RS és semmi bajuk azon kivül h gyengék