Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bár én még csak topos robogóval mentem de érezhetően jobb mint egy polini.
Malossi? Polini? Én eddig ezekről hallottam! A TOP-ról még nem! Köszi! És ár-minőség arányban milyen a többihez képest?
igen a márkája ez egyik legjobb henger!
Mi az a TOP? A henger márkája? (lehet, hogy hülye kérdés!)
nem muszáj feltétlen a hengerhez karbit cserélni de ha sokat ki akarsz hozni akkor naon jó ha van
Heló Mindenki!

Aki tud 2003-as rs-hez jobb oldali nagy idomot bontottan, szóljon feltétlenül! Persze a minősége ne legyen rosszabb, mint az enyémé! Köszi!
kipufogót akarok rá! a többi még nem titkó karbi feltétlen kell ha henger csere van?
de ha hengert cserélsz, kell kipufogó is meg karbi is!
hát asszem 50e Ft körül!
aha! és mennyibe kerül???
Hát elvileg a helyszínen nem csinál semmit sem a rendőr! Esetleg megnézi a hengert, hogy mi van ráírva! De a 70-es hengereken nincs is feltüntetve, hogy mekkorák! Ha mégis, el kell tüntetni! azt mondod, lekopott! Elküld egy "nem tom mi a neve" vizsgára! De akkor gyorsan vissza kell rakni a gyári cuccokat és kész! (Személyesen nem volt ilyenben tapasztalatom, de a nagybátyjám rendőr, és ő mondta, meg a szerelőm is!) Nem biztos, hogy így van!!!
Minden motorosboltba leeht sztem rendelni meg szerelönél
Mennyi egy 75ös top??? és hol lehet kapni???
de az 50es mocin van nagyobb henger akkor azzal elvileg megbaszhat de gyakorlatilag nem? me honnan tudja a rendőr bá h azon nem 50 es henger van??
Van jogsija csak egy 75ös top van neki és hát erre felé a rendőr bácsik basztotgatnak
Ugye! Azé tok valamit De neked van jogsid! nem? Mé te hova szoktál ha nem árokba? (énse oda akartam csak pont útba esett!
felvehetsz nyugodtan
Mindjá jök , Matek Hf
Felveszlek Msn-en oks????
aha az jó ár érte, gecci jók ezek a malagutik én csak jót tudok róluk mondani
Robogó=Malaguti Malaguti 4ever
ismerem msnen is fent van nekem is eladó lesz az f12 sztem olyan 175 lesz az irányára.
Aha havernak van egy F12-ese ös is szokott irogatni sportmotorra neve: janitm leeht h ismered vagy má láttad, na avvla a géppel mentem Gecii jóóó
120 az jó az f15 ugyan olyan mint az f12 ugyanaz a blokk a váz se sokkban tér el
F-15 is fasza de olynnal még nem mentem. 120ért Geciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
A sszem máma nem alszók
nagyon fasza!!! nem csinálnád meg ugy h a fehér rs125 van a háttérben? sztem az szebb!