Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valakinek van 2004 rs50hez kapcsolási rajza vagy manualja? Mekkora a gyári aksija? A jó állapotúak milyen árban mennek?
Egy 12V4Ah-ás akksinak feltöltött állapotban hány voltnak kell lennie?
Köszi! Sok munkámba telt, hogy így nézzen ki. Ehhez a fajta RS hez ritka az alkatrész? Még nem találtam hozzá semmit pedig hamar összeakarnám rakni.
Uhh de pöpec az a simo!
Nem en tortem. Hanem torotten vettem.
Neked remélem nem lett komoly sérülésed, a motor az javítható
Kocsival tali.
Perec volt? Nem adta ki?
Keresek 2004es rs50hez elsőtelót, elsőlámpát, kuplungkart.
Eladó szeretett motorom(vannak részletes képek is)érdeklődni ezen az email cimen: ksk09@citromail.hu

https://admin.hasznaltauto.hu/gyorsnezet/motor/68
51081
hello! eladó tuning és gyári alkatrészek!
doppler
hebo
pollini
malossi
stb
kérdezz ha érdekel ! nem harapok!
Sziasztok
Valakinek van Ducati energia lendkerék és/vagy önindítója eladó?
Sziasztok!Nincs valakinek eladó 130/70R17-es jó állapotú gumija?
Rs50 2004 hez van valakinek első lámpája és elsőtelója?
Nem tudom figyelted-e a rögzítést, nem fúrtam át semmit ahogy javasoltad
Jaja, köszönet , meg amúgy is, a voca-t jobban csíptem volna, azt meg nem adtad
köszönet Spyder2-nek!
olcsón vetted!
Vagy fesszabályzó, inkább arra tippelnék, mivel az egyenirányítónak sok köze nincs a világításhoz.
köszi szépen én is erre gondoltam . de nem voltam benne biztos . az enyém 2002-es és nem hiszem hogy olyan nagy változás lett volna. Én egyből áttekertem balra mert azt mondta az előző tulaj hogy így van nyitva . De az RX-emen is van tartalék gondoltam itt is kell lennie valahol ha nincs üzemanyagszint jelző.
Nekem a 1997-es rs-emen, úgy van, hogy jobbra elcsvarva zárva, függőlegesen nyitva, balra tekerve pedig tartalék
Sziasztok vettem egy rs 50 -est de nem tudom melyik a tartalék állás és melyik az on állás a benzincsapon mert nincs rajta semmi jelzés. ha valaki tud akkor küldjön képet vagy csak irja le hogy melyik állásban hogy áll a pöcök. ( Elzárni eltudom , megnyitni is megtudom csak szerintem egyből tartalékra teszem . Nem szeretném ha meglepetés érne út közben. ) Elöre is köszi
Hasonlóan jártam én is, nekem az egyenirányító cserélésével megszűnt a problémám, nálam is egész egyszerűen használat közben merült le az akksim, feltöltöttem, majd 3 indítással később már meg se forgatta az önindítót...
Az aprilia Rs 50-esemben nincsen meg a tompított fényszóró égője,ezért képtelen vagyok a távolsági fényszórót használni de 5 percnél tovább nem tudom mert elhalványul hamar és később az indexek sem működnek és később az öninditóval sem lehet beinditani.
Mi lehet az oka?
Na az jó :D nem is kell szétpörgetni ezeket, én 7-8 ezer körül forgatom, 5-ben 8000-nél van 82-n az óra, ezért használom a simson rezót :D nem kell pörgetni, és mégis megy :D