Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Főtengely szimering kipurcanásánál füstöl jobban, nézd meg, fogy-e az olaj a blokkból
szia.... egy rs 50 ha fal gázon huzol akkor max cxcsak pár hétig fogod úgy hajtani ..ezek nem 1000 es v 2 esek h elmenjen 10 000km egy huzamban... okosan kell motorozni ve le nem hajtani...
Akkor szerintem valami dugulás lesz a rendszerben
Bocsánat ! füstöl
egyik napról a másikra
Mi az, hogy "kojtol"?
Azt elfelejtettem leírni, hogy úgy kojtol, mint az indiánok !
A hiba, hogy kezdődött, fokozatosan, vagy egyik napról a másikra?
Azzal kezdtem ! De lehet nem voltam elég alapos !
2T-nél mindíg lesz olaj a kipufogóban, ez vele jár, a helyedben karbi, és légszűrőtisztítással kezdeném a dolgot
Sziasztok !
Egy éve vettem egy rs 50-t 98-as évjáratút idáig komolyabb baja nem volt, de most nem kapja el a fordulatot 3500-nál tovább nem pörög a kipufogó tele volt olajjal mennyi az esély arra hogy az olajszivattyú döglött be ? A bovden amivel gázhúzásra adagolja nem feszes még egy pici holtjátéka is van !
Köszönöm a válasz Bár ebbe vadi új blokk van...még indítva sem volt Elvileg a napokban kerül hozzám a gép....
szia
engem érdekelne 8db. van annyi? postázni tudod ha adok címet? e-mail: somimomi@freemail.hu
hali!
öcsémnek egy gyári 50-es rs-e van, castrol racing power1 2t, és castrol actevo 10w40 4t váltóolaj. alattam 90-nél még menne (90kg vagyok) az más, hogy van rajta egy hebo rendszer is... :)
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék ,hogy egy jól karban tartott Aprilia rs ,ha mindenből a legjobbat kapja....mi a maximum sebesség amit ki lehet hozni belőle?
Érdekelne még az is,hogy mennyire megbízható motorok? Nekem eddig egy Honda nsr 50-esem volt.....és nagyon sokat mentem vele,hosszú túrák(875km-balaton meg kerülés-Zeg-Tinnye,meg ilyenek) a minden napi használat mellett....
Válaszotokat előre is köszönöm
Sziasztok!
Új, karbonos, ledes mini indexek eladók. 12db erős fényű leddel, nagyon jól látható nappal is!
6ezer ft/szett ( 4db index )
Köszi . Gondolom te már meguntad őket, ezért passzolod át nekem
Szerintem igen!
Nos a nyereményed egy fél éves bantu néger gyerek,
de ha nem veszed át küldöm az egész családot!
Sziasztok, segítségeteket kérném: elszakadt a láncom, milyen láncszett kell 98-05 rs 50-re (50-es hengerrel) köszi
Helyes választ adtam? Mi a nyeremény?
A kiemelő rudat nem biztosítja semmi, ez ilyen, ki lehet húzni, a bowden a helyén tartja nagyjából, az olaj meg szerintem szimering
Segítsünk be egy picit a másik fórumra http://youtu.be/gZ0u6Y0a_GE
Mi lehet a gond? Elmaradhatott egy seeger?