Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

plussz az olajpumpa 50-es keveréke, akkor az nem 25-ös? javíts ki ha tévedek
ja egyébként full szintetikus castrol 2t power1 racing olaj
ez bárhogy számolom 1:50
0,2 dl egy literbe, az 2dl 10-be, az meg 1l olaj 50l benzinbe. Tudom, de így a biztos, mindig próbálkozok, de igazából így, v picikét kevesebbel megy a legjobban
Magyarán mondva 25-ös keverékkel jársz? A sok olaj sem jó ám, lerakódik mindenhol
milyen olaj és mennyi egy liter benzinhez?
nekem a 80-as hengerhez az olajszivattyún kívül 20ml egy literbe... 1:50-es keverék, így nyugodt szívvel forgatom :)
Esetleg kipufogót kiégethetnéd, ha még nem tetted meg, lehet kokszos
Alapjárat egyenletes, könnyen indul. Mivel bejáratos (270 km van benne fúrás óta) raktam plusz olajat a benzinbe akkor is ezt csinálta (azóta rátankoltam már) Levegőszűrő kifújva, olajat biztos hogy kap (olajos a légszűrőház belseje plusz a kifufogónál is. Főtengely szimering új (miden szimering cserélve plusz csapágyak is. Falsot nem szív.
kap olajat rendesen? 50-es henger? ha nem tegyél a benzinbe is kezd 1:100-al, én is így csináltam, ugyanez volt a probléma :)
Alapjárat egyenletes? Nem falsol valahol? Főtengely szimering jó? Légszűrőben nem vastag a szivacs, vagy koszos?
Sziasztok! Még mindig a szenvedek a karbi állítással. szokásos 7-8000 környékén rángat (behúzott kuplung esetén egyből felpörög), minél nagyobb a terhelés annál jobban. Tehát 1-2-esben nem nagyon érezni de feljebb már igen. Kipucoltam a még egyszer karbit. Kipróbáltam mindegyik subertű állást, ha elvettem az anyagot (subertűt lejjebb állítva) akkor hidegen nehezen indult, és még gyengébb volt. Megnéztem a membránt nem sérült sehol.
Srácok akad pár eladó pálya gummám. 115/70*17,80/90*17 meg 120/70*17. Ha valakit érdekel keressen meg ;)
rs 50 hátso üvegszálas sárvédő eladó! zsir uj! 0km-s
ez a motormon van igy néz ki!
és csak a 4-t egybe adom!
gyári? :) és egyébként ha igen, nekem csak a bal hátsó kéne.
nekem van 4 db index ha érdkel! az ára 8e
eBay-rol 4500-ert kapsz egy 4db-os szettet, LED-eseket! Batran nezelodj ott!
En is gyilkolom, rendszeres karbantartas mellett nem nagyon van baja. Ami kijon, az kijonne amugy is, a kora miatt... (`93)
de azért válaszoltam azt amit mert nekem valahogy megsem fordult még iylena fejemben h mennyi lehet egy kismotor cégsebessége....h jól megpörgessem..gondolom hajtani akartad:) csak óvatosana száguldozással..
Kitalálták az olaszok ezt a blokkot rendesen, nem hiába használja minden gyártó (Honda, Yamaha, Husqvarna, stb) az 50-es motorjaiba. Bírja a forgatást, persze oda kell rá figyelni
Hát ez beszarás gyerekek, hogy egy KIBASZOTT gyári index 12.700 Ft

http://citybike.hu/spd/AP81249...

egy búra meg 4000 Ft -.-"

http://italmondo.hu/shop/24-la...



köszönöm!
Egyébként nem hajtom egész tavaly nyáron nem mentem vele 150km-t, de azért tolni nem fogom ha már motorozni akarok, csak azért hogy kíméljem ! Az ilyen típusú motorokat nem azért találták ki hogy lehessen pörgetni ? Nem csuma gázon küldöm több 10km-n keresztül !
Motul710-et
Milyen olajat használsz ?
Érdekes, én gyilkolom rendesen, és semmi baj nincs vele, persze sokat számít a jó olaj, meg a megfelelő karbantartás, jó alkatrészek